Název: | TJ Kraví Hora Brno open | Pořadatel: | TJ Kraví Hora Brno | Datum: | 21.-23.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Doležal Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Studený Václav | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Žák Filip | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hegr Tomáš | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hlouch Sebastian | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krška Tomáš | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sandecky David | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Volejník Hugo | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Všetečka Josef | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Lyčka Teodor | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Odstrčil Lukáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kněžínek Filip | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuneta Tadeáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vondráček Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jašek Filip | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bajgar Filip | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pozdenkov Boris | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Tomáš | | 6:2, 2:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hlaváč Šimon | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vondráček Robert | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Halamíček Jaromír | | | | | | |
| | | | | | |
Gebel Jáchym | | | | | | 6:4, 4:6, 1:0 (1) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holík Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kotek Dan | 6:1, 4:6, 1:0 (6) | | | | | |
| | | | | | |
Nevrlý Jakub | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuchař Saša | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ondrůšek Antonín | | | | 3:6, 6:3, 1:0 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klíma Matyáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brtník Josef | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Palacký Jakub | 4:6, 6:1, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Kubát Jan | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
CEBÁK FABIÁN | | | | | 2:6, 6:3, 1:0 (7) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žák Martin | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ochman Tomas | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kašparovský Nikola | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pelikán Vítek | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zajicek Nicholas | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Průdek Šimon | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležal David | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němec Adam | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Brtník Jan | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Různar Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023) |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Doležal Lukáš | 163 | 12 | Různar Kryštof | 247 | 9 | Kubát Jan | 267 | 9 | Kněžínek Filip | 268 | 9 | Odstrčil Lukáš | 269 | 9 | Gebel Jáchym | 285 | 9 | Halamíček Jaromír | 339 | 6 | CEBÁK FABIÁN | 346 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 69 |
Kódové číslo akce: 512201 |
|
|