Köhler Matěj (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Dominik | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Turek Ondřej | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kocanda Petr | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Luxa Tommy (14) | | 6:1, 4:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jourdren Philippe (10) | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčík David | | 6:4, 6:7, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Kryštof | | | 2:6, 6:2, 1:0 (3) | | | |
| | | | | | |
Novotný Bořek Jan | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Patrik (5) | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Kristián (4) | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Adam | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hrnčíř Jakub | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Přáda Jaroslav | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Patrik (16) | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Witoš Ondřej (15) | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžek Matyáš | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Daniel | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Hnátek Marek | 6:0, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Techlovský Tomáš (7) | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 5:7, 6:4, 1:0 (3) |
| | | | | | |
Kabrhel Šimon (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Hrubeš Jan | | 6:2, 4:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Michel Maxim | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 3:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
Nohejl Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mohamed Rahman (12) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
Šmejcký Marek (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Drlík Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Baar Patrik | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Tichy Tomas | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Eversfield Thomas (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
Pšeničný Dmitrij (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Chmelař Marek | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | 6:4, 6:7 (105) | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:6, 1:6, 1:0 (6) | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šebek Martin (9) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 4:6, 1:0 (2) | | |
| | | | | | |
Vokroj Marek (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kodada Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Dočekal Jakub | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Matějka Ondřej | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Novák Matěj (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kryštof Krejčí |
Poznámka pořadatele: Finále čtyřhry se bude hrát v 10:00 na kurtu číslo 4. Rozehrávka je možná od 9. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 03.02.2023 18:16:39 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Köhler Matěj | 33 | 35 | Novák Matěj | 34 | 35 | Eversfield Thomas | 40 | 35 | Šimek Kristián | 53 | 25 | Svoboda Patrik | 60 | 25 | Kabrhel Šimon | 70 | 20 | Techlovský Tomáš | 71 | 20 | Pšeničný Dmitrij | 85 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 215 |
Kódové číslo akce: 502800 |
|
|