Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Datum:
12.-14.03.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Ambrož Bruno
Ambrož
Ambrož
Pučelík Adam
6:0, 6:0
Gardea
Gardea Adam
6:1, 6:3
Vrtílka
Drul Matvij
6:1, 6:1
Krupka
Krupka Michal
6:0, 6:2
Vrtílka
6:2, 6:1
Vrtílka
Vrtílka Jakub
Vrtílka
Hromek Adrian
scr.
Hromek
Kocanda
Kocanda Petr
7:5, 2:6 10-3
Kocanda
Dušák Matěj
6:0, 6:1
Luxa
Luxa Tommy
6:1, 7:5
Luxa
Potecký Václav
6:0, 6:0
Luxa
6:2, 6:0
Vondruška
Vondruška Viktor
Vrtílka
Minx Jindřich
6:2 1:6 10-1
Minx Jindřich
Minx Jindřich
Červený David
6:4, 6:4
Lošťák
Lošťák Matouš
7:6 0:6 10-5
Minx Vojta
Švec Daniel
6:1, 6:0
Jakeš
Jakeš Michael
6:0, 6:2
Minx Vojta
26, 61, 10-6
Minx Vojta
Minx Vojta
Moravec
Kovář Josef
6:4, 6:4
Kovář
Kovář
Dostál Marek
6:3, 6:4
Dostál
Silovský Adam
6:3, 6:2
Moravec
Kužílek Jan
6:3, 6:3
Kužílek
Jacenko Kiril
6:0, 6:3
Moravec
76 63
Moravec
Moravec Nicolas
Poznámka pořadatele:
Neděle 9:00 Ambrož Vrtílka, Luxa Kocanda, Minx J Minx V- 10:00 Kovář Moravec následují semifinále singl a cca 13:00 semifinále čtyřhra Prosím buďte v klubu o 15min dříve Přihlášky do čtyřhry do 13:00
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Ambrož Bruno
141
12
Moravec Nicolas
148
12
Hromek Adrian
152
12
Minx Vojta
226
9
Vondruška Viktor
234
6
Kovář Josef
265
6
Vrtílka Jakub
299
6
Minx Jindřich
316
6
Kategorie : 4
Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 502133
Roubal Matěj
-
Hromek Adrian
Roubal
-
Hromek
Roubal
-
Hromek
Silovský Adam
-
Potecký Václav
6:1, 6:1
Švec
-
Červený
Švec Daniel
-
Červený David
46, 60 11-9
Roubal
-
Hromek
Vondruška Viktor
-
Dostál Marek
6:0, 6:0
Vondruška
-
Dostál
Vondruška
-
Dostál
6:2, 6:4
Lošťák
-
Krupka
Lošťák Matouš
-
Krupka Michal
Roubal
-
Hromek
Dušák Matěj
-
Pučelík Adam
6:4, 6:1
Dušák
-
Pučelík
Jacenko
-
Vrtílka
6:0, 6:0
Jacenko
-
Vrtílka
Jacenko Kiril
-
Vrtílka Jakub
Luxa
-
Kovář
Luxa Tommy
-
Kovář Josef
6:2, 6:3
Luxa
-
Kovář
Gardea Adam
-
Kužílek Jan
6:0, 6:0
Luxa
-
Kovář
6:2, 6:1
Minx Vojta
-
Minx Jindřich
Minx Vojta
-
Minx Jindřich
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Roubal Matěj
94
15
Hromek Adrian
152
12
Minx Vojta
226
9
Vondruška Viktor
234
6
Kovář Josef
265
6
Vrtílka Jakub
299
6
Minx Jindřich
316
6
Jacenko Kiril
340
4
Kategorie : 4
Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 504133
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Roubal Matěj
31.01.2008
TK Konstruktiva, z.s.