Název: | TC Head tour | Pořadatel: | 1. Vestecká sportovní o.s. | Datum: | 21.-23.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Fencl Tomáš (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kučera Tomáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jaroš Vojta | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Drábek Jan | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Homola Matyáš | 2:6, 6:2, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Zeman Patrik (6) | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Skořepa Adam | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vokroj Marek (3) | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Tobiáš | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Trojan Max | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Nekovář Max | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Hovorka Hugo | 6:1, 2:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Turek Ondřej (8) | | 2:6, 6:2, 1:0 (3) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:1, 6:3 |
| | | | | |
Šára Dominik (7) | | | | | |
| | | | | |
Haskell Maximilian | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Kočí Jakub | 0:6, 7:6 (103) | | | | |
| | | | | |
Sršeň Tomáš | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Volšička Vojtěch | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Luxa Tommy (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Witoš Ondřej (5) | | | | | |
| | | | | |
Kafka Michal | | 6:2, 2:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Sršeň Mikuláš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Chmelař Marek | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | |
Kouba Vojtěch | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pšeničný Dmitrij (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence AV do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: Rozehrávka je možná od 8.30 po dohodě s recepcí, kde se hradí vklad. Finále začíná ve 9.00. Aktuální výsledky na http://vistasport.cz/VistaTV/VistaTV |
Hrací plán byl automaticky vylosován 20.01.2023 18:19:24 |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Fencl Tomáš | 55 | 25 | Pšeničný Dmitrij | 85 | 20 | Vokroj Marek | 95 | 15 | Luxa Tommy | 100 | 15 | Witoš Ondřej | 107 | 15 | Zeman Patrik | 131 | 12 | Šára Dominik | 137 | 12 | Turek Ondřej | 162 | 12 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 126 |
Kódové číslo akce: 502066 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most |
|