Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2: Macha Lake Open by Crystalex A juniorky
Pořadatel:  TK Doksy
Datum:  07.-11.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Štruplová Julie
 
 
 
Suchá Amy
6:4, 3:6, 7:5
 
Šulcová Vanesa
6:0, 6:3
 
Syrová Natálie
6:2, 6:4
 
Oktiabreva Anastasiia
6:4, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Munzarová Lenka
 
Urbanová Lucie
7:5, 6:2
 
 
 
Heiderová Karolína
6:2, 6:2
 
Slaměníková Marie
7:5, 2:6, 6:3
 
Krejzová Andrea
6:3, 4:6, 7:6 (4)
 
Kopřivová Nikola
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Abeldinova Alla
 
Pávková Katrin
6:0, 6:3
 
 
 
Zikmundová Aneta
6:4, 6:2
 
Jandová Nela
6:3, 6:0
 
Gygalová Kateřina
6:2, 6:1
 
Rainke Natálie
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Kněžková Nelly
 
Hažmuková Viktorie
7:5, 6:1
 
 
 
Paterová Natálie
6:2, 6:4
 
Poláková Tereza
6:2, 3:6, 6:3
 
Zástěrová Lucie
6:4, 6:0
 
Havlová Libuše
6:4, 5:7, 6:4
 
 
3:6, 6:3, 6:0
 
Hranáčová Kristýna
 
Zámečníková Kristina
6:4, 6:1
 
 
 
Davidová Natali
6:2, 6:0
 
Machková Natálie
7:6 (5), 6:4
 
Židelová Viktorie
6:4, 6:1
 
Davidová Natálie
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Nová Andrea
 
Mihoková Petra
7:5, 7:5
 
 
 
Svěcená Kristýna
3:6, 6:3, 6:4
 
Látalová Adéla
6:2, 6:0
 
Pancová Julie
7:5, 6:4
 
Kareisová Jana
6:2, 7:5
 
 
6:1, 6:1
 
Mandelíková Kateřina
 
Valentová Tereza
4:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Malá Natálie
6:2, 6:1
 
Pobořilová Aneta
4:6, 6:3, 6:4
 
Charvátová Nela
6:4, 6:0
 
Dvořáčková Emma
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Hejtmánková Sára
 
Smékalová Magdaléna
7:6 (5), 6:4
 
 
 
Zikmundová Valérie
6:3, 4:6, 6:3
 
Šalková Natálie
6:2, 2:6, 7:5
 
Kajabová Klára
6:2, 6:0
 
Hanáková Denisa
6:1, 6:2
 
 
scr.
 
Tomajková Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Jaroš Michal (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků48
NasazeníBH
Tomajková Kristýna 645
Štruplová Julie 745
Mandelíková Kateřina 1235
Pávková Katrin 1335
Abeldinova Alla 1730
Valentová Tereza 1830
Hranáčová Kristýna 1930
Zámečníková Kristina 2130
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 412013

Tomajková Kristýna - Štruplová Julie
 
 
 
Paterová Natálie - Svěcená Kristýna
4:6, 7:5, 1:0 (2)
 
Hanáková Denisa - Krejzová Andrea
6:1, 6:4
 
Davidová Natali - Pobořilová Aneta
6:4, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Mandelíková Kateřina - Šulcová Vanesa
 
Zámečníková Kristina - Munzarová Lenka
6:3, 6:2
 
 
 
Kareisová Jana - Šalková Natálie
0:6, 7:6 (4), 1:0 (6)
 
Machková Natálie - Havlová Libuše
4:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Heiderová Karolína - Slaměníková Marie
7:5, 6:3
 
Malá Natálie - Hajná Kateřina
1:6, 7:6 (9), 9:1 (02)
 
 
6:2, 6:1
 
Hranáčová Kristýna - Hejtmánková Sára
 
Hažmuková Viktorie - Davidová Natálie
6:4, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Charvátová Nela - Syrová Natálie
 
Smékalová Magdaléna - Jandová Nela
6:3, 6:2
 
Zástěrová Lucie - Kajabová Klára
6:4, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Urbanová Lucie - Valentová Tereza
 
Abeldinova Alla - Gygalová Kateřina
6:2, 6:3
 
 
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Poláková Tereza - Rainke Natálie
 
Kopřivová Nikola - Suchá Amy
7:5, 4:6, 1:0 (10)
 
Zikmundová Valérie - Oktiabreva Anastasiia
7:5, 3:6, 1:0 (6)
 
 
scr.
 
Nová Andrea - Pávková Katrin
 
Rozhodčí turnaje: Jaroš Michal (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Tomajková Kristýna 645
Štruplová Julie 745
Mandelíková Kateřina 1235
Pávková Katrin 1335
Abeldinova Alla 1730
Valentová Tereza 1830
Hranáčová Kristýna 1930
Zámečníková Kristina 2130
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 414013

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šulcová Valerie22.09.2003TO SK Mělník
Šafářová Zdena20.08.2003I.ČLTK Praha
Janíčkovičová Nikol06.07.2007I.ČLTK Praha
Krsková Eliška26.04.2004Sokol Říčany
Šmejdířová Josefína14.06.2005Pliskova Tennis Academy, z.s.
Kubíková Lucie Marie04.09.2003TK Neridé