Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  SK TALENT 13 - spolek
Datum:  02.-06.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Látalová Adéla (1)
 
 
 
Kudláčková  Zuzana
7:5, 6:0
 
Stryková Justyna Anna
7:5, 6:3
 
Štěpánková  Klára
6:1, 6:3
 
Rundová Stella Viktorie
6:3, 6:3
 
Jantačová Elen (10)
6:4, 6:0
 
 
 
Huťková Valerie (15)
6:0, 6:2
 
 
 
Zimanyi Ela
6:4, 7:6 (0)
 
Svítilová Adéla
6:4, 6:3
 
Šalková Natálie
6:1, 6:4
 
Kasková Valentýna
6:2, 6:3
 
Drukerova Amelie Essie (7)
5:7, 6:3, 7:6 (5)
 
 
 
Židelová Viktorie (3)
2:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Štveráková Terezie
6:4, 6:3
 
Oktiabreva Anastasiia
6:3, 6:2
 
Heiderová Karolína
2:6, 6:1, 6:3
 
Fuksová Natalie
6:2, 6:0
 
Havlová Libuše (11)
6:1, scr.
 
 
 
Kopřivová Nikola (13)
6:3, 6:0
 
 
 
Zikmundová Aneta
6:3, 6:4
 
Prepslová Agáta
6:2, 6:1
 
Kurcová Denisa
scr.
 
Jiráková Julie
6:1, 6:0
 
Paterová Natálie (6)
6:4, 5:7, 7:6 (3)
 
 
 
 
3:6, 6:1, 6:4
 
Suchá Amy (8)
 
Čížková Pavla
3:6, 6:1, 6:1
 
Dolejší Eliška
6:4, 7:6 (4)
 
Linhartová Nela
6:2, 6:0
 
Svobodová Klára
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Hajná Kateřina (16)
 
 
6:2, 3:6, 6:3
 
Hertlová Veronika (12)
 
Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:4
 
Nováková Erika
6:4, 4:6, 7:5
 
Vachková Valentina
6:4, 6:4
 
Červenková Lucie
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Malá Natálie (4)
 
 
6:4, 6:1
 
Zámečníková Kristina (5)
 
Zítková Karolína
7:5, 6:0
 
Žingorová Adéla
6:3, 6:7 (4), 6:4
 
Bláhová Nela
4:6, 7:5, 6:1
 
Novák Nicol
6:1, 6:0
 
 
4:6, 6:3, 6:4
 
Zikmundová Valérie (9)
 
 
6:1, 3:1, scr.
 
Forejtková Eliška (14)
 
Chrisstoffels Floortje
6:0, 6:0
 
Mošková Natálie
6:3, 6:3
 
Petrásová Valentýna
6:2, scr.
 
Ticháčková Eliška
7:6 (8), 7:5
 
 
6:1, 6:3
 
Bervid Victoria (2)
 
Rozhodčí turnaje: Polák Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pátek 10h. ŽIDELOVÁ- FOREJTKOVÁ
Počet účastníků48
NasazeníBH
Látalová Adéla 3025
Bervid Victoria 3320
Židelová Viktorie 3420
Malá Natálie 3620
Zámečníková Kristina 3920
Paterová Natálie 4120
Drukerova Amelie Essie 4520
Suchá Amy 4720
Kategorie : 12Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 412007

Bervid Victoria - Drukerova Amelie Essie (1)
 
 
 
Kasková Valentýna - Dolejší Eliška
scr.
 
Huťková Valerie - Linhartová Nela
6:4, 6:2
 
Zítková Karolína - Červenková Lucie
6:3, 6:2
 
 
 
Šalková Natálie - Zikmundová Valérie (6)
6:2, 6:3
 
 
 
Hajná Kateřina - Malá Natálie (4)
6:2, 6:1
 
 
 
Zikmundová Aneta - Mošková Natálie
7:5, 4:6, 1:0 (9)
 
Petrásová Valentýna - Nováková Erika
1:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Forejtková Eliška - Jiráková Julie
2:6, 6:4, 1:0 (4)
 
Svobodová Klára - Oktiabreva Anastasiia
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
Ticháčková Eliška - Heiderová Karolína (7)
4:6, 6:4, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:2,4:6,12:10
 
Kopřivová Nikola - Suchá Amy (5)
 
 
scr.
 
Paterová Natálie - Mlenská Sára
 
Kurcová Denisa - Čížková Pavla
7:6 (3), 5:7, 1:0 (8)
 
Novák Nicol - Prepslová Agáta
7:6, 6:3
 
 
scr.
 
Zámečníková Kristina - Hertlová Veronika (3)
 
 
1:6, 6:1 (6)
 
Zimanyi Ela - Vachková Valentina (8)
 
 
6:2, 3:6, 1:0 (7)
 
Fuksová Natalie - Janíčkovičová Nikol
 
Stryková Justyna Anna - Svítilová Adéla
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
Žingorová Adéla - Chrisstoffels Floortje
6:4, 6:2
 
 
scr.
 
Jantačová Elen - Židelová Viktorie (2)
 
Rozhodčí turnaje: Polák Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Čtvrtek Čtyřhry ne dříve než ve 12.30 Semifinále a finále čtyřhry
Počet dvojic21
NasazeníBH
Bervid Victoria 3320
Židelová Viktorie 3420
Malá Natálie 3620
Zámečníková Kristina 3920
Paterová Natálie 4120
Drukerova Amelie Essie 4520
Suchá Amy 4720
Zikmundová Valérie 4920
Kategorie : 12Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 414007

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slavíková Barbora18.09.2008TENIS VLAŠIM,z.s.
Katzerová Ellen27.03.2007Pliskova Tennis Academy, z.s.
Temenugov Isabella15.05.2006TC Brno.
Šindelková Nela11.02.2007ŽLTC Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mlenská Sára03.10.2006TK Sparta Praha