Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TC Brno CUP
Pořadatel:
TC Brno.
Datum:
04.-06.03.
Věk. kategorie:
dorost
Nerudová Eliška
(1)
Nerudová
Nerudová
Boháčová Ema
6:4, 6:4
Matelová
Matelová Zita
6:1, 6:3
Nerudová
Dvořáková Nikola
7:6 (4), 6:0
Dvořáková
Hipšrová
Hipšrová Magdaléna
(7)
6:4, 2:6, 1:0 (9)
Hipšrová
Nerudová
Mikulcová Nela
(4)
6:2, 6:2
Mikulcová
Bukalová
Bukalová Adriana
6:2, 6:1
Bukalová
Molíková Veronika
6:0, 6:1
Bukalová
Košuličová Sofie
6:1, 6:2
Dočekalová
Dočekalová Kateřina
6:1, 6:3
Petečelová
Petečelová Valentina
(5)
6:2, 6:1
Petečelová
Maršálková
7:5, 6:0
Peková
Peková Denisa
(6)
Peková
Straková Ivana
4:6, 6:4, 1:0 (10)
Straková
Kovářová Nikita
6:2, 6:3
Kotzmannová
Urbánková Eliška
6:2, 6:0
Štěpánová
Štěpánová Nikol
6:4, 6:4
Kotzmannová
6:3, 6:3
Kotzmannová
Kotzmannová Emma
(3)
Maršálková
6:1, 6:1
Šperková
Šperková Anna
(8)
Šperková
Šenková Anna
2:6, 6:4, 1:0 (7)
Šenková
Molíková Zuzana
6:4, 6:1
Maršálková
Siváková Adela
6:2, 6:2
Mrázová
Mrázová Vanesa
6:1, 7:5
Maršálková
6:0, 2:6, 1:0 (6)
Maršálková
Maršálková Kateřina
(2)
Rozhodčí turnaje:
Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Hrací plán byl automaticky vylosován
03.03.2023 18:31:17
Počet účastníků
23
Nasazení
CŽ
BH
Nerudová Eliška
132
12
Maršálková Kateřina
208
9
Kotzmannová Emma
223
6
Mikulcová Nela
231
6
Petečelová Valentina
236
6
Peková Denisa
258
6
Hipšrová Magdaléna
306
6
Šperková Anna
326
4
Kategorie : 4
Součet BH: 55
Kódové číslo akce: 402089
Nerudová Eliška
-
Petečelová Valentina
(1)
Nerudová
-
Petečelová
Šenková Anna
-
Dvořáková Nikola
5:7, 6:1, 1:0 (8)
Nerudová
-
Petečelová
Peková Denisa
-
Dočekalová Kateřina
(4)
6:0, 6:2
Štěpánová
-
Kovářová
Štěpánová Nikol
-
Kovářová Nikita
7:6 (2), 7:6 (5)
Mikulcová
-
Maršálková
Šperková Anna
-
Bukalová Adriana
6:2, 6:3
Šperková
-
Bukalová
Straková Ivana
-
Hipšrová Magdaléna
(3)
6:3, 6:1
Mikulcová
-
Maršálková
Molíková Veronika
-
Molíková Zuzana
6:3, 7:5
Mikulcová
-
Maršálková
Mikulcová Nela
-
Maršálková Kateřina
(2)
6:0, 6:0
Rozhodčí turnaje:
Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Hrací plán byl automaticky vylosován
04.03.2023 14:33:40
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Nerudová Eliška
132
12
Maršálková Kateřina
208
9
Mikulcová Nela
231
6
Petečelová Valentina
236
6
Peková Denisa
258
6
Hipšrová Magdaléna
306
6
Šperková Anna
326
4
Straková Ivana
344
4
Kategorie : 4
Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 404089
Tisková PDF verze hracího plánu