Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 20.-22.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kučera Jonáš (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fric Adam | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | 6:2, 5:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Červenka Matěj | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kocián Vít | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrouda Vojtěch | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Spěvák Jakub | | 6:3, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Braun Denis | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čepelík Matouš (6) | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Alexandr (4) | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hlaváček Adam | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abraham Oliver | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mjalovský Alfréd | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krechler Daniel | | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Otta Jakub | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bratršovský Adam | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš (5) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:0, 6:1 |
| | | | | | |
Rašín Jakub (7) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Straka Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Martínek Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Řeháček Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
Ježek Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šmejkal Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Perůtka Matyáš | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kreysa Jan | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
Samek Jan (8) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hanzl Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Bešík Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 1:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Cikán Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:0, 7:6 | | |
| | | | | | |
Kloub Milan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Košek Jan Lucas | | | | | | |
| | | | | | |
Duchek Kryštof | | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vavroušek Jonáš | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kesl Jan (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Patyková Klára (platná licence B do 31.12.2024) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 19.05.2023 18:09:38 |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Kučera Jonáš | 13 | 45 | Kesl Jan | 60 | 20 | Dvořák Filip | 64 | 20 | Sršeň Alexandr | 96 | 15 | Derenin Matyáš | 125 | 15 | Čepelík Matouš | 132 | 15 | Rašín Jakub | 181 | 12 | Samek Jan | 210 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 151 |
Kódové číslo akce: 312900 |
|
|