Český tenisový svaz

Kloub Milan

Datum narození:
01.05.2007
Platnost reg. do:
08.04.2025
Klub:
TK Most
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Slavoj Litoměřice
511 (9)
 
 
 
2019
Slavoj Litoměřice
296 (15)
741 (4)
 
 
2020
Slavoj Litoměřice
303 (1)
391 (6)
 
 
2021
Severočeská tenisová o.s.
 
458 (4)
 
 
2022-Z
Severočeská tenisová o.s.
 
387 (1)
 
 
2022-L
TK Most
 
487 (1)
688 (3)
 
2023-Z
TK Most
 
 
711 (3)
 
2023-L
TK Most
 
 
572 (4)
 
2024-Z
TK Most
 
 
471 (6)
 
2024-L
TK Most
 
 
554 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA 1A
27.04.2024, Slavoj Litoměřice - TK Most B
0
2.
DA 1A
04.05.2024, TK Most B - TK Louny B
0
3.
DA 1A
11.05.2024, TK Most B - LTC Panorama Teplice
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA 1A
27.04.2024, Slavoj Litoměřice - TK Most B
0
2.
DA 1A
04.05.2024, TK Most B - TK Louny B
4
3.
DA 1A
11.05.2024, TK Most B - LTC Panorama Teplice
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
27.04.2024, DA 1A
Slavoj Litoměřice - TK Most B
team Křemeček Adam - Kloub Milan 6:4, 3:6, 6:2
získané body: 0 b.
27.04.2024, DA 1A
Slavoj Litoměřice - TK Most B
team Šimánek, Hudeček - Braun, Kloub 2:6, 6:3, 10:5
získané body: 0 b.
04.05.2024, DA 1A
TK Most B - TK Louny B
team Kloub Milan - Slezák Marek 1:6, 2:6
získané body: 0 b.
04.05.2024, DA 1A
TK Most B - TK Louny B
team Braun, Kloub - Lerch, Mareš 7:5, 4:6, 1:0
získané body: 4 b.
11.05.2024, DA 1A
TK Most B - LTC Panorama Teplice
team Kloub, Šubert - Novák, Moj 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 2 b.
16.12.2023

TK Most (B - 800), K: 8/8

16>8 Šubert, Tichy - Kloub, Braun 6:4, 6:4
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1A
05.05.2024, TK Most A - TK Žatec
1
2.
DD1A
12.05.2024, TK Severní Terasa A Střekov - TK Most A
6
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1A
05.05.2024, TK Most A - TK Žatec
1
2.
DD1A
12.05.2024, TK Severní Terasa A Střekov - TK Most A
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
05.05.2024, DD1A
TK Most A - TK Žatec
team Kloub Milan - Hajek Jachym 6:0, 6:0
získané body: 1 b.
05.05.2024, DD1A
TK Most A - TK Žatec
team Braun, Kloub - Mikloš, Koníček 6:1, 6:2
získané body: 1 b.