Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TJ Kraví Hora Brno open
Pořadatel:  TJ Kraví Hora Brno
Datum:  04.-06.09.
Věk. kategorie:  dorost
Valenta Radim
 
 
 
Kněžínek Filip
6:0, 6:0
 
Horký Lukáš
6:2, 6:2
 
Puskeiler Martin
6:0, 6:1
 
Matoušek Sebastian
6:0, 6:0
 
Odstrčil Lukáš
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
Klim David
6:0, 6:0
 
Suchánek David
6:3, 6:4
 
 
 
Kovář Adam
6:2, 6:0
 
Krňávek David
1:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Doležal Lukáš
6:1, 6:0
 
Válek Viktor
6:1, 6:1
 
Vaněk Tomáš
6:3, 6:4
 
 
 
Zavadil Alexandr
3:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Gebel Jáchym
6:0, 6:0
 
Klim Filip
6:2, 6:4
 
Berka Dalibor
6:3, 6:1
 
Hotař David
6:4, 0:6, 1:0 (7)
 
Vymazal Kryštof
6:2, 6:3
 
Koplík Tadeáš
6:1, 6:2
 
 
 
Pytel Šimon
6:2, 6:3
 
Blažek Ctirad
6:1, 6:3
 
Kučera Daniel
6:3, 6:2
 
Majda Dominik
6:0, 6:1
 
Spáčil Jan
6:4, 6:0
 
Kolář Jan
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Veigl Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)
Počet účastníků27
NasazeníBH
Valenta Radim 11815
Veigl Jakub 14612
Suchánek David 2069
Koplík Tadeáš 3066
Zavadil Alexandr 3226
Vaněk Tomáš 4204
Pytel Šimon 4704
Klim David 5694
Kategorie : 4Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 312214

Veigl Jakub - Valenta Radim
 
 
 
Gebel Jáchym - Hotař David
6:1, 6:1
 
Blažek Ctirad - Odstrčil Lukáš
6:1, 6:2
 
Krňávek David - Válek Viktor
6:1, 6:3
 
 
 
Vymazal Kryštof - Kovář Adam
6:1, 6:4
 
 
 
Kněžínek Filip - Majda Dominik
6:1, 6:3
 
 
 
Vaněk Tomáš - Spáčil Jan
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 3:6, 1:0 (11)
 
Doležal Lukáš - Kučera Daniel
 
 
6:2, 6:0
 
Berka Dalibor - Pytel Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Valenta Radim 11815
Veigl Jakub 14612
Vaněk Tomáš 4204
Pytel Šimon 4704
Berka Dalibor 6484
Kovář Adam 7353
Válek Viktor 7733
Hotař David 7823
Kategorie : 4Součet BH: 48
Kódové číslo akce: 314214

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jelínek Jakub21.06.2005HTK Třebíč
Helešic Martin04.04.2003TJ Brno-Komín
Pozdenkov Boris14.09.2007D&M Tennis Academy, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Majda Dominik31.05.2007ŽLTC Brno
Kučera Daniel06.04.2007Mosilana Brno
Vymazal Kryštof04.06.2008TK Milo Olomouc
Hotař David11.06.2006LTC Velen Boskovice
Gebel Jáchym03.01.2007LTC Velen Boskovice
Kovář Adam21.11.2007TK Na Dolině o.s.