Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  PWJT21- PRAŽSKÁ TOUR
Pořadatel:  TJ Spoje Praha
Datum:  08.-10.07.
Věk. kategorie:  dorost
Brož Petr
 
Brettl Filip
6:1, 6:0
 
Tuša Robert
6:1, 6:2
 
Duričič Filip
6:1, 4:0, scr.
 
Cvingráf Adam
6:1, 6:0
 
Hais Jan
0:6, 6:0, 1:0 (5)
 
Jurda Jakub
6:4, 6:2
 
Brož Dominik
6:2, 6:2
 
Jašek David
6:0, 6:2
 
Bureš Oliver
6:3, 6:3
 
Kalle Nicholas
7:6 (5), 6:0
 
Ha Duc Hieu
7:6 (5), 7:6 (3)
 
Teuber René
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Flössel Petr
7:6 (5), 6:2
 
Flusser Robin
6:3, 6:1
 
Hrášek Jakub
6:2, 7:5
 
Ledvina Jan
scr.
 
Popravkin Andrej
6:0, 6:0
 
Teuber Eric
6:3, 6:1
 
Kubec Filip
6:3, 6:2
 
Mlynár Michal
6:1, 6:4
 
Beneš Michal
6:4, 7:6 (2)
 
Vávra Kajetán
6:4, 6:1
 
Janko Antonín
6:4, 7:5
 
Svoboda Daniel
6:3, 6:4
 
Augustýn Tadeáš
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Pešta Richard
6:0, 6:3
 
Matějíček Štěpán
6:2, 3:6, 1:0 (8)
 
Rychly Petr
7:6 (3), 6:2
 
Holub Vojtěch
7:5, 6:2
 
Prokopius Oliver
6:1, 6:2
 
Brašna Dominik
6:2, 6:4
 
Počet účastníků32
NasazeníBH
Brož Petr 7320
Brašna Dominik 16312
Jašek David 17112
Janko Antonín 19012
Ledvina Jan 2299
Brož Dominik 2309
Svoboda Daniel 2529
Hrášek Jakub 3626
Kategorie : 5Součet BH: 89
Kódové číslo akce: 312047

Brož Petr - Starý Michal
 
 
 
Hrášek Jakub - Vávra Kajetán
6:2, 6:1
 
Augustýn Tadeáš - Bureš Oliver
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
Jašek David - Svoboda Daniel
6:1, 6:1
 
Teuber René - Teuber Eric
6:2, 6:2
 
Tuša Robert - Mlynár Michal
2:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
 
Prokopius Oliver - Jurda Jakub
6:3, 6:1
 
Kubec Filip - Brettl Filip
6:4, 6:4
 
Rychly Petr - Kalle Nicholas
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Ha Duc Hieu - Ledvina Jan
 
Flusser Robin - Duričič Filip
6:3, 6:1
 
Holub Vojtěch - Matějíček Štěpán
6:1, 6:4
 
 
7:6 (5), 2:2, scr.
 
Brož Dominik - Janko Antonín
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Brož Petr 7320
Jašek David 17112
Janko Antonín 19012
Starý Michal 2249
Ledvina Jan 2299
Brož Dominik 2309
Svoboda Daniel 2529
Hrášek Jakub 3626
Kategorie : 5Součet BH: 86
Kódové číslo akce: 314047

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kopáček Adam06.08.2005TC Jičín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janko Antonín15.11.2003Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
Brož Dominik27.05.2004TJ Radlice
Hais Jan02.06.2005TJ Spoje Praha
Starý Michal12.05.2005LTC Modřany 2005