Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ŽLTC Brno + TC Brno
Pořadatel:  ŽLTC Brno
Datum:  05.-08.07.
Věk. kategorie:  dorost
Zapletal Josef
 
 
 
Spirka Simon
6:3, 6:1
 
Nagy Filip
6:3, 6:3
 
Klim Filip
6:0, 6:1
 
Klim David
6:1, 6:1
 
Duchoň Daniel
6:0, 6:2
 
Križan Karol
6:4, 6:7 (3), 6:1
 
Juřena Michal
6:1, 6:0
 
 
 
Doležal Lukáš
6:3, 6:0
 
Ševčík Martin
6:3, 6:0
 
Frömel Karel
4:6, 6:4, 7:6 (7)
 
OLŠAR Štěpán
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Říha Matyáš
 
Fedasko Nikolas
6:3, 6:2
 
 
 
Blaška Sebastian
6:2, 6:1
 
Peták Denis
6:0, 6:1
 
Prokeš Bedřich
6:3, 7:6 (4)
 
Suchánek David
6:4, 4:6, 6:1
 
 
6:3, 3:6, 6:1
 
Lankočí Matyáš
 
Sucháň Ondřej
6:4, 6:3
 
 
 
Komrska Vít
6:2, 3:6, 6:2
 
Pospíšil Matěj
6:1, 6:1
 
Kalousek Kryštof
6:2, 6:0
 
Šnajdr Denis
6:3, 6:0
 
 
7:6 (5), 6:3
 
Valenta Radim
 
Zavadil Matyáš
6:2, 6:2
 
 
 
Prášek Vojtěch
3:6, 6:4, 6:1
 
Bako Jan
6:1, 6:3
 
Knesl David
6:4, 3:6, 7:6 (4)
 
Pytel Šimon
3:6, 6:4, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Zourek David
 
Páral  Radim
6:2, 4:6, 6:1
 
 
 
Barrow Timothy
6:4, 6:3
 
Doppler Patrik
scr.
 
Klimas Jan
6:1, 6:1
 
Krupa Lukáš
7:6 (6), 6:7 (5), 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Klakurka Lukáš
 
Kozumplík Michal
6:0, 6:3
 
 
 
Krejčí Jakub
6:0, 6:1
 
Čapka Jakub
6:0, 6:0
 
Havel Tadeáš
6:2, 6:2
 
Zerai Rayen
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Veigl Jakub
 
Kubatko Dominik
6:4, 6:2
 
 
 
Jurda Tomáš
6:0, 6:0
 
Cvingráf Adam
6:4, 0:6, 6:2
 
Krňávek David
6:0, 6:2
 
Vidlář Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Alan Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: další rozhodčí: Štěpán šafránek – licence A - v areálu TC Brno
Počet účastníků49
NasazeníBH
Zapletal Josef 2430
Alan Matyáš 4725
Klakurka Lukáš 4825
Fedasko Nikolas 6320
Říha Matyáš 10215
Zavadil Matyáš 10915
Kozumplík Michal 11415
Valenta Radim 11815
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 312040

Alan Matyáš - Fedasko Nikolas
 
 
 
Frömel Karel - Klimas Jan
6:4, 6:1
 
Šnajdr Denis - Zerai Rayen
scr.
 
Krupa Lukáš - OLŠAR Štěpán
scr.
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Pospíšil Matěj - Prokeš Bedřich
 
Klakurka Lukáš - Peták Denis
6:7 (4), 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kalousek Kryštof - Knesl David
 
Nagy Filip - Prášek Vojtěch
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Havel Tadeáš - Duchoň Daniel
 
Páral  Radim - Križan Karol
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (2)
 
Pytel Šimon - Krňávek David
 
Doppler Patrik - Vidlář Tomáš
6:0, 6:2
 
Lankočí Matyáš - Kubatko Dominik
6:4, 2:6, 1:0 (8)
 
 
6:4, 6:2
 
Kozumplík Michal - Zavadil Matyáš
 
Klim David - Klim Filip
7:6 (8), 5:7, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Jurda Tomáš - Blaška Sebastian
 
Veigl Jakub - Valenta Radim
scr.
 
Juřena Michal - Sucháň Ondřej
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Zapletal Josef - Říha Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Zapletal Josef 2430
Alan Matyáš 4725
Klakurka Lukáš 4825
Fedasko Nikolas 6320
Říha Matyáš 10215
Zavadil Matyáš 10915
Kozumplík Michal 11415
Valenta Radim 11815
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 314040

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kratochvíl Tomáš16.02.2006ITS Tennis Club, z.s.