Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenis Cibulka Cup 2023
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  06.-08.07.
Věk. kategorie:  dorost
Dvořák David (1)
 
 
 
Berksoy Albert
6:3, 6:3
 
Růžička Jan
6:2, 6:3
 
Kobza František
6:4, 6:7, 1:0
 
Jandourek Filip
5:2, scr.
 
Hulse Parker (5)
6:2, 6:0
 
Kunc Vojtěch
6:0, 6:0
 
Bisek Jan Marek (3)
6:3, 6:3
 
Krotký Michal
6:2, 1:6, 1:0
 
Diefenbach Louis
7:6, 2:6, 1:0
 
Kopylov Danil
6:3, 6:3
 
Perůtka Matyáš
6:1, 6:1
 
PROCHÁZKA Adam
6:0, 6:1
 
Gebala Marek (8)
6:2, 6:1
 
Holada Jan
6:0, 6:3
 
Fiala Šimon
5:7, 7:6, 1:0
 
Ranadive Tejus (6)
6:3, 6:1
 
Pugner Adam
6:4, 6:2
 
Sklenička Michal
6:2, 6:0
 
Greenleigh Evan
6:1, 6:2
 
Zaporozhchenko Yehor
6:0, 6:4
 
Frajbiš Štěpán
6:2, 6:3
 
Adamson William (4)
6:2, 6:0
 
Mohamed Rahman
7:5, 6:3
 
Pešta Richard (7)
scr.
 
Trojan Filip
6:3, 6:3
 
Pecka Miroslav
scr.
 
Lvovský Albert
6:1, 6:2
 
Mrklovský David
6:3, 6:3
 
LI YE
7:5, 6:2
 
Tuša Robert (2)
6:2, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele: 7.7. Změna kurtů LTC Svoboda Praha (Nad Mlynářkou 1,Praha 5, 15000) 8:30 Dvořák-hulse, Diefenbach-Perůtka, Ranadive-Adamson 9:45 Mohamed-Tuša

Hrací plán byl automaticky vylosován 05.07.2023 18:13:10
Počet účastníků31
NasazeníBH
Dvořák David 20812
Tuša Robert 2339
Bisek Jan Marek 2559
Adamson William 2709
Hulse Parker 2719
Pešta Richard 2729
Ranadive Tejus 2729
Gebala Marek 3706
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 312032

Dvořák David - Bisek Jan Marek (1)
 
 
 
Zaporozhchenko Yehor - Kopylov Danil
6:2, 6:0
 
Fiala Šimon - Frajbiš Štěpán
6:4, 6:2
 
Sirotek Oskar - Pešta Richard (3)
6:3, 6:0
 
 
 
Mohamed Rahman - Perůtka Matyáš
6:3, 6:3
 
Růžička Jan - LI YE
6:3, 7:5
 
Mrklovský David - Jandourek Filip
6:4, 7:6
 
Diefenbach Louis - Holada Jan
7:5, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Tuša Robert - Sklenička Michal (4)
 
Greenleigh Evan - Adamson William
6:0, 6:1
 
Pugner Adam - Lvovský Albert
1:6, 7:5, 1:0
 
 
7:5, 6:3
 
Ranadive Tejus - Hulse Parker (2)
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele: 7.7. LTC Svoboda Praha 14:00 Semifinale

Hrací plán byl automaticky vylosován 06.07.2023 14:10:11
Počet dvojic12
NasazeníBH
Dvořák David 20812
Tuša Robert 2339
Bisek Jan Marek 2559
Adamson William 2709
Hulse Parker 2719
Pešta Richard 2729
Ranadive Tejus 2729
Sirotek Oskar 2989
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 314032

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vavruška Pavel26.09.2010TK PTA Kolín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gebala Marek12.04.2008Lokomotiva Praha
Pešta Richard20.10.2007TCM Dubeč, z.s.
Lvovský Albert26.11.2008Slavoj Žiželice
Sirotek Oskar22.11.2008Lokomotiva Praha