Datum narození: | 16.11.2007 |
Platnost reg. do: | 05.11.2025 |
Klub: | Sport club Na Zámečku |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | Sport club Na Zámečku | 329 (12) | |||
2019 | Sport club Na Zámečku | 121 (25) | 863 (3) |
||
2020 | Sport club Na Zámečku | 64 (1) | 708 (4) |
||
2021 | Slavoj Český Brod | 240 (9) |
875 (3) | ||
2022-Z | TK Neridé | 178 (1) |
|||
2022-L | TK Neridé | 284 (1) |
|||
2023-Z | TK Neridé | 753 (3) | |||
2023-L | Sport club Na Zámečku | 726 (4) | |||
2024-Z | Sport club Na Zámečku | 461 (6) | |||
2024-L | Sport club Na Zámečku | 391 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Růžička Jan | - | Pokorný Jan | 6:0, 6:4 |
16>8 | Jumar Jakub | - | Růžička Jan | 6:3, 6:1 |
získané body: 9 b. |
25.11.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mohamed, Sonenko | - | Pomahač, Růžička | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Race to Wimbledon 2024 by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Fencl Tomáš | - | Růžička Jan | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Race to Wimbledon 2024 by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kabrhel Šimon | - | Růžička Jan | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Lob cupLOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Burián Marek | - | Růžička Jan | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Lob cupLOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Růžička Jan | - | Macinauer Dan | 6:4, 6:2 |
16>8 | Rosický Jan | - | Růžička Jan | 6:2, 6:0 |
získané body: 17 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Růžička Jan | - | Vortel Štěpán | 6:0, 3:6, 1:0 |
16>8 | Sedlatý Matěj | - | Růžička Jan | 6:2, 6:4 |
získané body: 11 b. |
24.02.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, TJ Spoje PrahaTJ Spoje Praha (C - 600), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Ambrož Bruno | - | Růžička Jan | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, TJ Spoje PrahaTJ Spoje Praha (C - 600), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Ambrož, Jourdren | - | Růžička, Páleníček | 4:6, 6:4, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |