Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  02.-06.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Zlatohlávek Tomáš (1)
 
 
 
Kozlovský Matyáš
6:2, 6:0
 
Rosický Jan
6:4, 6:3
 
Pospíšil Matěj
7:6 (3), 6:2
 
Prokeš Bedřich
7:5, 6:4
 
Vašíř Adam (16)
6:1, 6:4
 
 
 
Klimas Jan (10)
6:1, 6:3
 
 
 
Kozumplík Michal
7:6 (3), 3:6, 6:2
 
Burián Marek
6:0, 6:1
 
Leipner Petr
7:5, 3:6, 6:4
 
Mojžíš Patrik
6:3, 6:2
 
Kučera Jonáš (6)
6:4, 6:4
 
 
 
Kusý Jan (3)
6:2, 6:0
 
 
 
Šmejkal Šimon
6:3, 6:2
 
Doskočil Martin
6:3, 6:2
 
Beránek Ondřej
6:1, 5:7, 6:3
 
Dvořák Filip
6:0, 4:6, 6:3
 
Voleský Jakub (13)
6:1, 6:1
 
 
 
Vlček Daniel (14)
6:3, 6:0
 
 
 
Říha Matyáš
6:3, 6:2
 
Paroulek Filip
6:1, 6:1
 
Makovský Jiří
6:2, 7:6 (4)
 
Němeček Václav
6:0, 6:2
 
Vrba Jakub (7)
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Laibl Matěj (8)
 
Kolářík Jakub
6:3, 4:6, 6:4
 
Sklenička Štěpán
6:4, 6:4
 
Bien Daniel
7:6 (4), 6:0
 
Knesl David
6:3, 6:1
 
 
7:6 (3), 6:1
 
Nápravník Adam (11)
 
 
6:2, 3:1, scr.
 
Mach Štěpán (12)
 
Laštovička Luboš
7:5, 6:0
 
Páral  Radim
4:6, 6:0, 6:0
 
Kratochvíl Tomáš
6:4, 6:7, 7:6
 
Vidlář Tomáš
6:0, 2:6, 6:1
 
 
5:7, 6:3, 6:3
 
Brill Jindřich (4)
 
 
4:6, 6:2, 6:2
 
Homola Patrik (5)
 
Voleský Daniel
6:1, 6:1
 
Petrofský Martin
6:3, 7:6 (4)
 
Petrofský David
6:1, 6:2
 
Kločurek Daniel
4:6, 6:2, 6:3
 
 
5:7, 6:1, 6:4
 
Fáček Jan (9)
 
 
6:3, 6:2
 
Vacula Filip (15)
 
Stauch Daniel
6:4, 6:3
 
Šiler Martin
2:6, 6:2, 6:2
 
Mojžíš Dominik
6:3, 6:3
 
Hänel Tom
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Kratochvíl Ondřej (2)
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Rozehra možná na kurtech 6 a 7 od 8 - 8 45 hod.. Program zápasů na pátek 6.5.2022: Od 9 hod. semifinále dvouhry, po pauze finále dvouhry.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Zlatohlávek Tomáš 1335
Kratochvíl Ondřej 2130
Kusý Jan 2330
Brill Jindřich 3025
Homola Patrik 3125
Kučera Jonáš 3525
Vrba Jakub 3725
Laibl Matěj 4225
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 312009

Zlatohlávek Tomáš - Filip Jakub (1)
 
 
 
Leipner Petr - Kozlovský Matyáš
scr.
 
Kozumplík Michal - Říha Matyáš
6:1, 6:2
 
Kolářík Jakub - Šmejkal Šimon
6:4, 6:0
 
 
 
Laibl Matěj - Mach Štěpán (6)
6:4, 7:6 (13)
 
 
 
Vrba Jakub - Brill Jindřich (3)
6:4, 6:2
 
 
 
Rosický Jan - Paroulek Filip
6:2, 6:7 (8)
 
Prokeš Bedřich - Makovský Jiří
6:3, 6:1
 
Laštovička Luboš - Páral  Radim
4:6, 6:3 (5)
 
Němeček Václav - Burián Marek
6:4, 6:3
 
Vlček Daniel - Fáček Jan (7)
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Soukup Adam - Stauch Daniel (8)
 
 
6:3, 7:5
 
Voleský Jakub - Bien Daniel
 
Petrofský David - Petrofský Martin
6:1, 6:3
 
Vacula Filip - Kratochvíl Tomáš
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam (4)
 
 
6:4, 6:3
 
Klimas Jan - Homola Patrik (5)
 
 
5:7, 6:2 (7)
 
Knesl David - Beránek Ondřej
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:2, 6:4
 
Sklenička Štěpán - Dvořák Filip
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Kusý Jan - Kučera Jonáš (2)
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Filip Jakub 1045
Zlatohlávek Tomáš 1335
Kratochvíl Ondřej 2130
Kusý Jan 2330
Brill Jindřich 3025
Homola Patrik 3125
Kučera Jonáš 3525
Vrba Jakub 3725
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 314009

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bureš Oliver04.04.2007Pliskova Tennis Academy, z.s.
Blaška Sebastian07.08.2008TK PRECHEZA Přerov o.s.
Martínek Tobiáš05.06.2008LTK Liberec
Horák Filip14.01.2006I.ČLTK Praha
Krupa Lukáš04.11.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.