Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
severočeský
Datum:
11.-13.02.
Věk. kategorie:
dorost
Dvořák Filip
(1)
Dvořák Filip
Dvořák Filip
Řeháček Ondřej
6:1, 6:2
Řeháček
Abrahám Nicolas
scr.
Čepelík
Šmejkal Adam
6:3, 6:3
Čepelík
Čepelík Matouš
6:0, 6:1
Čepelík
Straka Lukáš
(8)
6:2, 6:4
Fric
Fric Adam
6:4, 3:6, 1:0
Čepelík
Derenin Matyáš
(4)
6:1, 6:4
Derenin
Derenin
Kvapil Tomáš
6:2, 6:2
Kvapil
Dvořák Petr
6:1, 6:1
Derenin
Braun Denis
6:3, 6:2
Braun
Mikez Šimon
6:0, 7:6
Samek
Samek Jan
(7)
7:5, 6:2
Samek
Kesl
6:2, 6:4
Rašín
Rašín Jakub
(6)
Rašín
Duchek Kryštof
6:4, 6:2
Kloub
Kloub Milan
6:0, 6:2
Rašín
Klouček David
6:3, 7:5
Hrouda
Hrouda Vojtěch
6:1, 6:3
Hrouda
6:3, 1:6, 1:0
Douda
Douda Pavel
(3)
Kesl
6:3, 6:2
Sršeň
Sršeň Alexandr
(5)
Sršeň
Košek Jan Lucas
6:1, 6:1
Košek
Hanzl Jan
6:4, 6:3
Kesl
Červenka Matěj
7:5, 6:4
Spěvák
Spěvák Jakub
6:1, 7:5
Kesl
6:2, 6:1
Kesl
Kesl Jan
(2)
Rozhodčí turnaje:
Klouček Michal (platná licence B do 31.12.2024)
Hrací plán byl automaticky vylosován
10.02.2023 18:06:44
Počet účastníků
25
Nasazení
CŽ
BH
Dvořák Filip
64
20
Kesl Jan
88
20
Douda Pavel
94
15
Derenin Matyáš
125
15
Sršeň Alexandr
142
12
Rašín Jakub
182
12
Samek Jan
196
12
Straka Lukáš
219
9
Kategorie : 8
Součet BH: 115
Kódové číslo akce: 302900
Kesl Jan
-
Dvořák Filip
(1)
Kesl
-
Dvořák Filip
Kesl
-
Dvořák Filip
Košek Jan Lucas
-
Rašín Jakub
(4)
6:3, 6:2
Košek
-
Rašín
Dvořák Petr
-
Klouček David
6:0, 6:3
Kesl
-
Dvořák Filip
Hanzl Jan
-
Řeháček Ondřej
7:6, 6:4
Hanzl
-
Řeháček
Samek Jan
-
Hrouda Vojtěch
(3)
6:4, 6:7, 1:0
Sršeň
-
Derenin
Spěvák Jakub
-
Straka Lukáš
6:3, 6:3
Sršeň
-
Derenin
Sršeň Alexandr
-
Derenin Matyáš
(2)
6:2, 6:3
Hrací plán byl automaticky vylosován
11.02.2023 14:28:21
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Dvořák Filip
64
20
Kesl Jan
88
20
Derenin Matyáš
125
15
Sršeň Alexandr
142
12
Rašín Jakub
182
12
Samek Jan
196
12
Straka Lukáš
219
9
Hrouda Vojtěch
225
9
Kategorie : 8
Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 304900
Tisková PDF verze hracího plánu