Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  08.-12.12.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Fröhlich Max (1)
 
Vágner Dominik
6:1, 6:4
 
Vymazal Kryštof
4:6, 6:2, 6:3
 
Dvořák Lukáš
6:3, 6:2
 
Köhler Matěj
6:1, 5:7, 7:5
 
Dufek Pavel Oliver
6:3, 6:1
 
Dvořák Filip
6:4, 6:3
 
Kesl Jan (5)
3:6, 7:6 (5), 6:1
 
Petrofský David (4)
7:5, 6:4
 
Ulrich Patrik
6:4, 6:2
 
Kralik Florian
6:1, 6:3
 
Tichy Tomas
6:4, 6:2
 
Brückner David
6:3, 7:5
 
Minx Vojta
6:3, 6:0
 
Brettl Filip
6:2, 6:3
 
Kozlovský Matyáš (6)
6:1, 6:1
 
Fröhlich Jan (7)
7:5, 6:3
 
Škrlík Mathias
6:2, 7:5
 
Komínek Kryštof
6:2, 6:3
 
Čank Tobiáš
6:3, 6:3
 
Lebiš Josef
6:1, 6:3
 
Dujka Dominik
7:5, 7:6 (4)
 
Bureš Oliver
7:6 (2), 6:2
 
Rosický Jan (3)
6:3, 6:2
 
Voleský Daniel (8)
4:6, 6:4, 6:2
 
Holub Lukáš J.
6:4, 6:3
 
Prokeš Bedřich
6:2, 4:6, 7:5
 
Vaněk Daniel
4:6, 6:4, 6:4
 
Šmejkal Šimon
6:0, 7:5
 
Kločurek Daniel
6:3, 6:7 (7), 6:3
 
Krejčí Tomáš
6:2, 6:4
 
Chodora Radek (2)
7:6 (3), 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2026)
Poznámka pořadatele:
Program dne: úterý 12.12.
  • 8,30 hod: rozehrávka
  • 9,00 hod: finále 2 hry, následovat bude finále 4 hry, NB 11

Hrací plán byl automaticky vylosován 08.12.2023 17:16:07
Fotografie:
Vítěz: Tobiáš Čank
Popis: Vítěz: Tobiáš Čank
Počet účastníků32
NasazeníBH
Fröhlich Max 1645
Chodora Radek 1835
Rosický Jan 2235
Petrofský David 2635
Kesl Jan 2830
Kozlovský Matyáš 2930
Fröhlich Jan 3130
Voleský Daniel 3930
Kategorie : 12Součet BH: 270
Kódové číslo akce: 302021

Fröhlich Jan - Fröhlich Max (1)
 
Holub Lukáš J. - Škrlík Mathias
6:0, 6:0
 
Kunst Filip - Minx Vojta
6:4, 6:4
 
Prokeš Bedřich - Kralik Florian
6:2, 6:2
 
Komínek Kryštof - Kozlovský Matyáš (4)
6:2, 6:4
 
Vágner Dominik - Dufek Pavel Oliver
6:4, 7:5
 
Vaněk Daniel - Lebiš Josef
6:2, 6:4
 
Brettl Filip - Dvořák Lukáš
6:4, 6:2
 
Čank Tobiáš - Vymazal Kryštof
7:6 (5), 1:6, 1:0 (9)
 
Dvořák Filip - Šmejkal Šimon
7:6 (5), 6:0
 
Tichy Tomas - Mohamed Rahman
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
Chodora Radek - Kesl Jan (3)
6:1, 6:2
 
Dujka Dominik - Krejčí Tomáš
6:4, 6:2
 
Voleský Daniel - Novotný Adam
7:5, 7:6 (4)
 
Šusta Bartoloměj - Ulrich Patrik
3:6, 7:6 (5), 1:0 (10)
 
Petrofský David - Rosický Jan (2)
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2026)
Poznámka pořadatele: V úterý 12.12. po finále 2 hry bude následovat finále 4 hry, NB 11

Hrací plán byl automaticky vylosován 09.12.2023 16:21:05
Fotografie: