Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 OPTIM TOUR TC Brno Honda Cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  22.-26.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Pospíšilová Denisa (1)
 
 
 
Zástěrová Lucie
7:5, 6:3
 
Petáková Helena
6:2, 6:3
 
Mrowiecová Karolína
4:6, 7:6 (3), 6:2
 
Svobodová Julie
6:2, 4:6, 6:4
 
Wirglerová Simona (9)
6:0, 6:1
 
Huťková Klaudie
7:5, 6:4
 
Drukerová Liliana Tucky (12)
3:6, 7:6 (7), 6:3
 
 
 
Odehnalová Nela
6:4, 4:6, 7:5
 
Hanáková Denisa
6:4, 4:6, 6:2
 
Pobořilová Aneta
6:4, 6:4
 
Kocí Kateřina
2:6, 6:3, 6:4
 
Kajabová Klára (8)
3:2, scr.
 
 
 
Šulcová Vanesa (4)
6:1, scr.
 
 
 
Sasinka Victoria
6:1, 6:1
 
Švorcová Klára Mária
6:0, 6:3
 
Mráziková Kristina
6:2, 7:6 (5)
 
Ondroušková Nella Chiara
1:6, 6:1, 6:4
 
Šílová Nela (13)
6:2, 6:1
 
 
 
Dörreová Adéla (14)
scr.
 
 
 
Paterová Natálie
6:3, 6:1
 
Heřmanová Ráchel
6:2, 7:5
 
Jusková Dagmar
6:2, 6:3
 
Kopřivová Nikola
6:4, 6:3
 
Štruplová Julie (5)
6:1, 6:1
 
 
 
 
5:7, 6:3, 6:1
 
Charvátová Nela (7)
 
Harajda Ema
6:2, 6:4
 
Dvořáková Natálie
6:1, 6:4
 
Jantačová Elen
6:0, 6:2
 
Mlenská Sára
2:6, 6:0, 7:6 (5)
 
 
6:2, 6:0
 
Slavíková Emma (15)
 
 
6:3, 6:0
 
Kareisová Jana (10)
 
Bohatová Zuzana
6:2, 6:0
 
Podškubková Klára
6:2, 6:2
 
Kučerová Tereza
6:1, 6:3
 
Kučerová Nathaly
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Svozilová Marie (3)
 
 
6:3, 6:4
 
Kotlíková Inez Maria (6)
 
Navrátilová Magdalena
6:2, 7:6 (0)
 
Kopečková Barbora
6:0, 6:1
 
Škrabalová Gabriela
6:3, 3:6, 6:3
 
Pánisová Romana
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Řezníčková Natálie (11)
 
Davidová Natálie
6:2, 6:1
 
Jelínková Daniela (16)
7:5, 6:3
 
Damašková Kristýna
6:2, 6:0
 
Císařová Barbora
6:2, 6:1
 
Heinzová Izabela
6:2, 6:1
 
Wasserbauerová Adéla
4:6, 7:6 (6), 6:1
 
 
3:6, 6:4, 6:0
 
Kroisová Adéla (2)
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 22.07.2022 18:17:45
Počet účastníků50
NasazeníBH
Pospíšilová Denisa 3225
Kroisová Adéla 4120
Svozilová Marie 4720
Šulcová Vanesa 4820
Štruplová Julie 5220
Kotlíková Inez Maria 5715
Charvátová Nela 6315
Kajabová Klára 6515
Kategorie : 12Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 212039

Nová Andrea - Pospíšilová Denisa (1)
 
 
 
Wirglerová Simona - Řezníčková Natálie
7:5, 2:6, 1:0 (5)
 
Drukerová Liliana Tucky - Bohatová Zuzana
7:5, 6:4
 
Podškubková Klára - Davidová Natálie
6:3, 6:0
 
 
 
Hanáková Denisa - Navrátilová Magdalena
7:6 (4), 7:5
 
 
 
Štruplová Julie - Kajabová Klára (3)
4:6, 6:0, 1:0 (6)
 
 
 
Odehnalová Nela - Zástěrová Lucie
7:5, 6:3
 
 
 
Heinzová Izabela - Kocí Kateřina
6:2, 6:1
 
 
 
Jelínková Daniela - Heřmanová Ráchel
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Dvořáková Natálie - Jusková Dagmar
 
 
scr.
 
Paterová Natálie - Kareisová Jana
 
 
2:6, 7:6 (14), 1:0 (11)
 
Mlenská Sára - Šílová Nela
 
 
6:1, 6:1
 
Svozilová Marie - Škrabalová Gabriela (4)
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Kroisová Adéla - Pobořilová Aneta
 
 
6:4, 7:5
 
Kučerová Tereza - Dörreová Adéla
 
Damašková Kristýna - Sasinka Victoria
6:1, 6:2
 
Slavíková Emma - Petáková Helena
6:2, 7:6 (6)
 
 
6:4, 6:3
 
Šulcová Vanesa - Charvátová Nela (2)
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 23.07.2022 19:40:38
Počet dvojic18
NasazeníBH
Pospíšilová Denisa 3225
Nová Andrea 3720
Kroisová Adéla 4120
Svozilová Marie 4720
Šulcová Vanesa 4820
Štruplová Julie 5220
Charvátová Nela 6315
Kajabová Klára 6515
Kategorie : 12Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 214039

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kněžková Nelly02.12.2003TK Sparta Praha
Munzarová Lenka02.11.2003ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.
Tomečková Gabriela08.04.2001TC Bajda Kroměříž
Křtěnová Sonja21.07.1998TJ Spoje Praha
Neradová Kamila21.02.2002TK Strakonice
Panisova Romana11.11.2003-

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kocí Kateřina15.07.2002BLTC Brno
Kopečková Barbora27.04.2000Start Brno
Nová Andrea05.11.2003TJ Spoje Praha