Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Kvalifikace MČR
Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  22.-26.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Šebestová Ivana (1)
 
 
 
Bervid Victoria
7:5, 6:2
 
Řezníčková Natálie
6:2, 6:4
 
Brožová Natálie
6:2, 4:6, 6:0
 
Havrlíková Adéla
3:6, 6:3, 6:4
 
Ševčíková Linda (12)
6:1, 6:1
 
 
 
Neradová Kamila (11)
7:5, 6:2
 
 
 
Slováková Kamila
6:2, 6:3
 
Kareisová Jana
6:4, 6:4
 
Jandová Nela
6:1, 6:3
 
Hranáčová Kristýna
7:5, 7:6 (2)
 
Kroisová Adéla (5)
6:0, 6:3
 
 
 
Pospíšilová Denisa (3)
scr.
 
 
 
Linhartová Nela
2:6, 6:2, 6:2
 
Dvořáková Kristýna
6:1, 6:1
 
Doležalová Nicol
scr.
 
Zámečníková Kristina
6:1, 6:1
 
Michálková Barbora (13)
6:4, 6:4
 
 
 
Novotná Nikola (14)
7:5, 7:5
 
 
 
Štětková Klára
7:5, 7:5
 
Rainke Natálie
6:3, 6:4
 
Hanáková Denisa
6:1, 6:3
 
Pobořilová Aneta
6:1, 6:4
 
Kněžková Nelly (8)
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:1, 2:6, 6:3
 
Kubíková Patricie (6)
 
Paterová Natálie
6:4, 6:2
 
Šílová Nela
1:6, 6:3, 6:3
 
Jurková Kristýna
6:2, 7:6 (5)
 
Damašková Kristýna
7:6 (2), 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Svozilová Marie (9)
 
 
6:1, 6:4
 
Hrdinková Denise (10)
 
Kučerová Tereza
6:1, 6:1
 
Benešová Nicol
6:3, 3:6, 6:1
 
Kopřivová Nikola
6:3, 6:0
 
Škrabalová Gabriela
7:5, 6:2
 
 
3:6, 7:5, 6:4
 
Moravcová Adéla (4)
 
 
6:1, 6:7 (6), 6:4
 
Urbanová Lucie (7)
 
Mlenská Sára
6:2, 6:2
 
Havlová Libuše
6:2, 1:6, 7:5
 
Davidová Natálie
6:2, 6:3
 
Drukerová Liliana Tucky
6:0, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Kajabová Klára (15)
 
 
7:5, 6:7 (4), 6:2
 
Smékalová Magdaléna (16)
 
Prepslová Agáta
6:4, 6:4
 
Hejtmánková Sára
6:4, 6:3
 
Hrabalová Eliška
6:1, 7:6 (5)
 
Kalousková Sylvie
1:6, 7:5, 7:6 (4)
 
 
6:1, 6:1
 
Vlčková Karolína (2)
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Program na sobotu 23.4. Začátek 9:00 - Bervid-Řezníčková, Brožová-Havrlíková, Slováková-Kareisová, Jandová-Hranáčová, Linhartová-Dvořáková, Doležalová-Zámečníková, Štětková-Rainke, Hanáková-Pobořilová, Paterová-Šílová,Jurková-Damašková, NB 10:15 - Kučerová-Benešová, Kopřivová- Škrabalová, Mlenská-Havlová, Davidová-Drukerová, Prepslová-Hejtmánková, Hrabalová-Kalousková, NB 11:15 - Šebestová, Ševčíková, Neradová, Kroisová, Pospíšilová, Michálková, Novotná, Kněžková, Kubíková, Svozilová, NB 12:15 - Hrdinková, Moravcová, Urbanová, Kajabová, Smékalová, Vlčková Přihlášky do čtyřhry do 13:00. PROGRAM NA NEDĚLI 24.4.: ZAČÁTEK VŠECH ZÁPASŮ OSMIFINÁLE V 9:00 Program na pondělí 25.4.: Začátek semifinále 10:00, následuje finále

Hrací plán byl automaticky vylosován 22.04.2022 18:09:56
Počet účastníků48
NasazeníBH
Šebestová Ivana 3025
Vlčková Karolína 3125
Pospíšilová Denisa 3225
Moravcová Adéla 3520
Kroisová Adéla 4120
Kubíková Patricie 4320
Urbanová Lucie 4420
Kněžková Nelly 4520
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 212003

Vlčková Karolína - Šebestová Ivana (1)
 
 
 
Zámečníková Kristina - Škrabalová Gabriela
6:2, scr.
 
Hejtmánková Sára - Kroisová Adéla
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
Brožová Natálie - Kopřivová Nikola
scr.
 
 
 
Neradová Kamila - Havrlíková Adéla
7:5, 6:3
 
 
 
Urbanová Lucie - Kubíková Patricie (3)
6:1, 6:1
 
 
 
Dörreová Adéla - Kučerová Tereza
6:1, 6:0
 
 
 
Drukerová Liliana Tucky - Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:0
 
 
 
Davidová Natálie - Hrabalová Eliška
0:6, 4:6
 
 
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Havlová Libuše - Benešová Nicol
 
 
6:3, 6:1
 
Paterová Natálie - Mlenská Sára
 
 
0:6, 7:6 (8), 1:0 (4)
 
Rainke Natálie - Pobořilová Aneta
 
 
6:2, 6:1
 
Kareisová Jana - Svozilová Marie (4)
 
 
1:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Damašková Kristýna - Bervid Victoria
 
 
6:2, 6:0
 
Prepslová Agáta - Doležalová Nicol
 
 
6:2, 6:3
 
Šílová Nela - Kajabová Klára
 
 
6:1, 5:7, 1:0 (7)
 
Pospíšilová Denisa - Moravcová Adéla (2)
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 25.4.: Finále NB 13:00

Hrací plán byl automaticky vylosován 23.04.2022 14:30:06
Počet dvojic17
NasazeníBH
Šebestová Ivana 3025
Vlčková Karolína 3125
Pospíšilová Denisa 3225
Moravcová Adéla 3520
Kroisová Adéla 4120
Kubíková Patricie 4320
Urbanová Lucie 4420
Svozilová Marie 4720
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 214003

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nová Andrea05.11.2003TJ Spoje Praha
Katzerová Ellen27.03.2007Pliskova Tennis Academy, z.s.
Mráziková Kristina09.10.2001TK Zlín
Křtěnová Sonja21.07.1998TJ Spoje Praha
Navrátilová Magdalena05.04.2005Tennis Hill Havířov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Prepslová Agáta13.05.2005I.ČLTK Praha
Dörreová Adéla28.09.2002Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.