Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 12.-14.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Mareš Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čížek Jiří | | 6:3, 3:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav | 4:5, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Kverek Libor | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 2:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Picek Samuel | | | | | | |
| | | | | | |
Janeček Jan | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kozderka Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Tomáš | | | 6:4, 3:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kadlec Libor | | | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | | | | 6:7 (4), 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Dominik | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Michal | 7:6 (4), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kovačka Matouš | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:7 (1), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hoffmann Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Cihelka Jan | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Polák Michal | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bulíř Adam | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tauber Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | | | | | 7:5, 3:6, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Křováček Jakub | 6:2, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | 6:2, 7:6 (6) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Petera Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj | | | | | | |
| | | | | | |
Doubek Lukáš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kurka Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janeček Adam | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dostál Tadeáš | 7:6 (4), 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jindáček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Hadaščok Vojtěch | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kulhánek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka Michal | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | 7:6 (4), 3:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kozderka Jiří (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Mareš Vojtěch | 54 | 20 | Pučálka Jan | 55 | 20 | Vachtl Jiří | 87 | 15 | Semerák Jan | 99 | 12 | Rais Vítek | 160 | 9 | Mrůzek Štěpán | 175 | 9 | Kadlec Libor | 197 | 9 | Tauber Václav | 222 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 103 |
Kódové číslo akce: 112830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mrázek David | 14.09.1992 | LTC Slovan Kladno | Beneš Jakub | 29.09.1992 | TK PTA Kolín | Příhoda Jan | 13.05.2002 | Slavoj Český Brod |
|