Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  11.-14.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Prachař Jakub (1)
 
 
 
Šubert Vítek
7:6 (6), 6:3
 
Šimůnek David
6:1, 6:4
 
Löffelmann René
6:3, 6:0
 
Kubík Kristián
6:1, 6:0
 
Žák Kryštof (13)
7:5, 6:3
 
 
 
Hájek Tobiáš (15)
7:5, 6:4
 
 
 
Paroulek Filip
6:3, 6:2
 
Jašek David
6:0, 6:3
 
Petrofský Martin
6:3, 6:2
 
Kozlovský Matyáš
3:0, scr.
 
Svoboda Šimon (7)
6:2, 6:1
 
 
 
Štětka Ondřej (3)
4:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Kotarac Oliver
6:0, 6:2
 
Brettl Filip
6:4, 6:3
 
Stauch Daniel
6:1, 6:2
 
Valeš Vojtěch
7:6 (3), 6:3
 
Šťastný Zoran (11)
6:4, 6:7 (6), 6:1
 
 
 
Hegenbart Max (10)
7:5, 7:5
 
 
 
Fáček Jan
4:6, 6:4, 7:5
 
Švojgr Kryštof
6:2, 6:4
 
Kračman Michal
6:4, 6:4
 
Dušek Karel
6:4, 6:3
 
Vejšický Oldřich (6)
6:2, 6:2
 
 
 
 
3:6, 6:2, 6:4
 
Zlatohlávek Tomáš (5)
 
Křesina Adam
6:3, 6:2
 
Schneider Václav
scr.
 
Kalivoda Adam
6:1, 6:1
 
Kljujev Leon
6:4, 7:6 (3)
 
 
6:1, 6:1
 
Kubíček Jan (9)
 
 
6:3, 6:1
 
Hlaváček Martin (16)
 
Matějka Daniel
6:1, 6:3
 
Holík Denis
6:0, 6:4
 
Michálek Jan
3:6, 6:1, 6:4
 
Chvapil Viktor
6:1, 6:1
 
 
scr.
 
Kubín Marian (4)
 
 
6:4, 4:0, scr.
 
Beneš Petr (8)
 
Hrášek Jakub
6:0, 6:3
 
Petrofský David
6:3, 6:2
 
Leipner Petr
6:3, 3:6, 6:3
 
Voleský Jakub
7:5, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Průcha Oliver (12)
 
 
1:6, 6:4, 4:2, scr.
 
Forman Max (14)
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:0, 6:1
 
Janko Antonín
6:1, 6:4
 
Vencl Matyáš
scr.
 
Gorbušin Ivan
7:6 (1), 3:0, scr.
 
 
7:6 (3), 6:2
 
Krstev Ondřej (2)
 
Rozhodčí turnaje: Hájková Šárka (platná licence B do 31.12.2022)

Hrací plán byl automaticky vylosován 10.06.2022 18:08:25
Počet účastníků48
NasazeníBH
Prachař Jakub 4025
Krstev Ondřej 5520
Štětka Ondřej 6420
Kubín Marian 7715
Zlatohlávek Tomáš 8415
Vejšický Oldřich 10512
Svoboda Šimon 14312
Beneš Petr 15412
Kategorie : 8Součet BH: 131
Kódové číslo akce: 112800

Kubín Marian - Zlatohlávek Tomáš (1)
 
 
 
Průcha Oliver - Šubert Vítek
6:3, 6:2
 
Schneider Václav - Hájek Tobiáš
6:3, 6:4
 
Koliev Alexandr - Kubík Kristián
7:5, 6:0
 
 
 
Vencl Matyáš - Paroulek Filip
scr.
 
 
 
Žák Kryštof - Vejšický Oldřich (4)
6:2, 6:3
 
 
 
Březina Jakub - Hegenbart Max
6:3, 6:4
 
 
 
Peterka Adam - Svoboda Šimon
6:4, 6:1
 
 
 
Beneš Petr - Šimůnek David
scr.
 
 
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Fáček Jan - Voleský Jakub
 
 
scr.
 
Brettl Filip - Hrášek Jakub
 
 
6:4, 6:3
 
Šťastný Zoran - Hlaváček Martin
 
 
6:2, 6:1
 
Prachař Jakub - Valenta Michal (3)
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Arendar Roman - Zelinka David
 
 
scr.
 
Kljujev Leon - Gorbušin Ivan
 
Kopecký Maxmilián Albert - Kotarac Oliver
4:6, 6:3, 1:0 (14)
 
Löffelmann René - Janko Antonín
7:6 (5), 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Kalivoda Adam - Štětka Ondřej (2)
 
Rozhodčí turnaje: Hájková Šárka (platná licence B do 31.12.2022)

Hrací plán byl automaticky vylosován 11.06.2022 16:28:35
Počet dvojic18
NasazeníBH
Prachař Jakub 4025
Štětka Ondřej 6420
Kubín Marian 7715
Zlatohlávek Tomáš 8415
Arendar Roman 10412
Vejšický Oldřich 10512
Svoboda Šimon 14312
Beneš Petr 15412
Kategorie : 8Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 114800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Koliev Alexandr26.07.2002TK Sparta Praha
Březina Jakub20.06.2001TK Ruzyně Praha
Peterka Adam20.04.2001TK Sparta Praha
Arendar Roman13.03.2000TJ Spoje Praha
Valenta Michal20.06.2002SK HAMR, z.s.