Český tenisový svaz

Kubíček Jan

Datum narození:
28.07.1996
Platnost reg. do:
20.04.2023
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2007
TSM Sokol Vysočany
920 (4)
 
 
 
2008
TSM Sokol Vysočany
360 (9)
 
 
 
2009
TSM Sokol Vysočany
200 (1)
534 (4)
 
 
2010
TSM Sokol Vysočany
 
270 (9)
 
 
2011
TSM Sokol Vysočany
 
144 (1)
497 (4)
 
2012
TSM Sokol Vysočany
 
 
259 (9)
 
2013
TSM Sokol Vysočany
 
 
169 (12)
 
2014
TSM Sokol Vysočany
 
 
100 (15)
533 (6)
2015
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
148 (1)
243 (9)
2016
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
 
197 (12)
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
 
290 (9)
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
 
475 (4)
2021
TJ Sokol Vysočany
 
 
 
274 (6)
2022-Z
TJ Sokol Vysočany
 
 
 
239 (6)
2022-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
 
161 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.11.2021

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

10
2
10.11.2021, SKL MILOVICE OPEN

Fit klub Lysá nad Labem (B - 800), K: 8/-

0
3
13.11.2021, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

10
4
04.12.2021, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 5/-

10
5
11.12.2021, BENY Stav OPEN 2021

SK OAZA Praha (C - 600), K: 5/5

0
6
18.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/-

0
7
27.12.2021

Sokol Královice (C - 550), K: 5/4

0
8
08.01.2022

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

20
9
15.01.2022

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

15
10
22.01.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

15
11
29.01.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

10
12
05.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

0
13
12.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/-

10
14
19.02.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 4/4

0
15
26.02.2022, Tenis Tami Cup 2022

Sokol Řeporyje (C - 600), K: 4/4

10
16
05.03.2022, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

0
17
12.03.2022

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/-

20
18
19.03.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

0
19
23.04.2022

SK Tenis Mýto, z.s. (C - 300), K: 4/-

20
20
09.05.2022, A1 - Kvalifikace MČR

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 700), K: 12/-

0
21
11.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/-

0
22
09.05.2022, A1 - Kvalifikace MČR

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 700), K: 12/-

0
23
20.11.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 550), K: -/4

-
24
26.03.2022, BENY Stav OPEN 2021

SK OAZA Praha (C - 600), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
150/22

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.11.2021

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

10
2
10.11.2021, SKL MILOVICE OPEN

Fit klub Lysá nad Labem (B - 800), K: 8/-

-
3
13.11.2021, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

7
4
04.12.2021, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 5/-

-
5
11.12.2021, BENY Stav OPEN 2021

SK OAZA Praha (C - 600), K: 5/5

0
6
18.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/-

-
7
27.12.2021

Sokol Královice (C - 550), K: 5/4

7
8
08.01.2022

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

0
9
15.01.2022

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

10
10
22.01.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

7
11
29.01.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

15
12
05.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

10
13
12.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/-

-
14
19.02.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 4/4

15
15
26.02.2022, Tenis Tami Cup 2022

Sokol Řeporyje (C - 600), K: 4/4

7
16
05.03.2022, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

16
17
12.03.2022

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/-

-
18
19.03.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

10
19
23.04.2022

SK Tenis Mýto, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
20
09.05.2022, A1 - Kvalifikace MČR

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 700), K: 12/-

-
21
11.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/-

-
22
09.05.2022, A1 - Kvalifikace MČR

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 700), K: 12/-

-
23
20.11.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 550), K: -/4

15
24
26.03.2022, BENY Stav OPEN 2021

SK OAZA Praha (C - 600), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
136/15
06.11.2021

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

4>2 Chmelík, Kubíček - Forgács, Kovařík 6:1, 6:2
2>1 Olšanský, Vild - Chmelík, Kubíček 4:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
18.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/-

16>8 Fáček Erik- Kubíček Jan7:6 (6), 2:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
08.01.2022

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

16>8 Kubíček Jan- Páral Radim6:7 (5), 6:3, 1:0 (4)
8>4 Kubíček Jan- Dub David6:2, 6:3
4>2 Kubíček Jan- Podoba Jan6:1, 6:3
2>1 Němec Filip- Kubíček Jan6:1, 6:2
získané body: 20 b.
08.01.2022

LTC Humpolec (C - 500), K: 4/4

8>4 Majer, Holub - Páral, Kubíček 6:4, 2:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
15.01.2022

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

4>2 Stavěl, Kubíček - Prokopius, Nosek 6:3, 6:2
2>1 Camfrla, Hudeček - Stavěl, Kubíček 6:2, 7:6 (6)
získané body: 10 b.
19.03.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

8>4 Kubíček, Paroulek - Vacík, Plesník 6:0, 6:1
4>2 Kubíček, Paroulek - Válek, Brabec 7:6 (5), 6:4
2>1 Tauber, Jindáček - Kubíček, Paroulek 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
30.04.2022, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A - TJ Sokol Vysočany C
3
2.
02. 1.třída A
07.05.2022, TJ Sokol Vysočany C - SK OAZA Praha B
1
3.
02. 1.třída A
04.06.2022, TJ Sokol Vysočany C - LTC Modřany 2005 C
0
4.
02. 1.třída A
18.06.2022, SK Aritma Praha B - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
30.04.2022, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A - TJ Sokol Vysočany C
0
2.
02. 1.třída A
07.05.2022, TJ Sokol Vysočany C - SK OAZA Praha B
1
3.
02. 1.třída A
04.06.2022, TJ Sokol Vysočany C - LTC Modřany 2005 C
1
4.
02. 1.třída A
18.06.2022, SK Aritma Praha B - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6