Pořadatel: | LTC Kolín | Datum: | 03.-06.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Nebojsa Stanislav (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav | | 7:6 (12), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Janeček Jan | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | | | 7:6 (1), 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | | 1:6, 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pačes Filip | | 2:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kapras Roman | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zapský Adam (8) | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Praus Lukáš (3) | | | | | 6:3, 3:6, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chodora Tomáš | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | | 7:6 (4), 3:6, 7:6 (3) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hoffmann Pavel | | 6:1, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Tomáš | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | | 2:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Makovička Daniel | | | 6:2, 0:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klír Petr (5) | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 7:6 (1), 6:1 |
| | | | | | |
Příhoda Jan (7) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Paleček Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Douša Miroslav | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Blažka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kubíček Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 4:6, 7:5, 6:2 | |
| | | | | | |
Maštálka Petr (6) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 4:6, 7:6 (4), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Janeček Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Páral Radim | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
Dušek Karel | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Sidorják Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Marek (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Janeček Jaroslav (platná licence B do 31.12.2024) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 02.09.2022 18:12:02 |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Nebojsa Stanislav | 50 | 20 | Dvořák Marek | 57 | 20 | Praus Lukáš | 75 | 15 | Novák Jakub | 80 | 15 | Klír Petr | 89 | 15 | Maštálka Petr | 92 | 15 | Příhoda Jan | 96 | 15 | Zapský Adam | 99 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 130 |
Kódové číslo akce: 112163 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zlatohlávek Tomáš | 25.01.2004 | I.ČLTK Praha |
|