Český tenisový svaz
Název:
A2 OPTIM TOUR Auto Kout cup Kvalifikace MČR
Datum:
05.-09.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 600)
Kódové číslo:
116033
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
Houštka 1259
250 01 Stará Boleslav
Tel. (1):
775 169 048
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:

AUTOKOUT CENTRUM 2021
První letní turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2021
Celková dotace je minimálně 60 000 Kč a další věcné ceny.

Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději
do neděle 4.července do 18 hodin !!!
Pak už to přes IS ČTS nebude možné.
V tu dobu také končí telefonická prezentace do kvalifikace a
šanci hrát, tak mohou dostat i hráči z řad náhradníků.

Také doporučujeme odstranit kolizní přihlášky, pokud jste přihlášeni na
turnajích, konaných těsně před naším turnajem.

Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------

KVALIFIKACE:
----------------
Prezentace se koná v neděli 4.července do 17 hodin na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v pondělí 5.července v 9.30 hodin osobní prezentací všech hráčů,
kteří se telefonicky prezentovali o den dříve. Dále následuje los kvalifikace.
Kvalifikaci řídí v Houštce Martin Emr: 775 152 295

HLAVNÍ SOUTĚŽ:
-------------------
Prezentace se koná v pondělí 5.července do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Rozehra je možná od 8 hodin po celý den během turnaje,
na dvou dvorcích s umělou antukou (dvorce č.7 a 8).

Osobní prezentace a zaplacení vkladu bude probíhat v areálu
LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE (změny vyhrazeny):
---------------------------------------------------------
Pondělí 5.července:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce

Úterý 6.července:
8.30 předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
dále I.kolo dvouhry mužů a předkola čtyřher mužů
případně I.kola čtyřher

Středa 7.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů

Čtvrtek 8.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů,
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen,
semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Pátek 9.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen,
NB 10.30 finále dvouhry mužů,
semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Sobota 10.července:
10.00 finále dvouhry žen

Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 326 911 825
Motel Euro: 326 913 122, 731 753 274
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
23
30
 
 
21.06.2021 20:53:53
2.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK Sparta Praha
25
30
 
 
08.05.2021 18:22:31
3.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
27
30
 
 
21.06.2021 23:00:38
4.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
29
25
 
 
20.06.2021 23:22:18
5.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
31
25
 
 
30.05.2021 07:18:35
6.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
34
25
 
 
22.06.2021 17:47:02
7.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
35
25
 
 
24.06.2021 21:30:10
8.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
40
25
 
 
22.06.2021 09:54:50
9.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
42
20
 
 
22.06.2021 18:49:07
10.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
43
20
 
 
07.06.2021 16:50:43
11.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
47
20
 
 
09.06.2021 20:08:22
12.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
52
20
 
 
06.06.2021 14:02:55
13.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
54
20
 
 
07.04.2021 19:14:54
14.
Pučálka Jan 18.03.2002 Slavoj Český Brod
55
20
26
 
18.03.2021 13:49:29
15.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
56
20
 
 
01.06.2021 20:47:14
16.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
59
20
 
 
23.06.2021 12:27:43
17.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
60
20
 
 
26.05.2021 06:25:16
18.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
13.06.2021 20:21:37
19.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
69
15
 
 
22.06.2021 15:05:17
20.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
75
15
 
 
19.06.2021 09:40:12
21.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
77
15
 
 
20.03.2021 16:48:25
22.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
78
15
 
 
28.05.2021 12:01:18
23.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
79
15
 
 
20.03.2021 09:53:53
24.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
79
15
 
 
20.06.2021 18:12:38
25.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
83
15
 
 
23.06.2021 12:18:59
26.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
87
15
 
 
28.05.2021 16:23:01
27.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
89
15
 
 
20.05.2021 20:05:43
28.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
90
15
 
 
20.06.2021 17:31:01
29.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
95
15
751
volná karta
07.06.2021 00:03:22
30.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
121
12
33
 
13.06.2021 17:53:29
31.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
166
9
15
 
30.05.2021 19:45:25
32.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
231
9
12
 
03.06.2021 06:27:48
33.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
240
6
22
volná karta ČTS
03.04.2021 23:20:34
34.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
250
6
66
volná karta
31.05.2021 20:50:55
35.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
326
6
19
volná karta ČTS
17.05.2021 18:18:59
36.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
376
4
32
 
15.06.2021 12:23:07
37.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
415
4
65
volná karta
21.06.2021 08:37:40
38.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
516
4
34
 
21.06.2021 10:32:06
39.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
525
4
18
 
14.06.2021 06:54:46
40.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
696
3
50
volná karta
03.04.2021 21:31:16
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stolín Jan 10.11.2001 SK HAMR, z.s.
93
15
 
prezentován
23.05.2021 09:38:41
2.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
103
12
 
prezentován
25.05.2021 17:14:32
3.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
106
12
45
WC prezentován
26.06.2021 15:42:18
4.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
108
12
546
prezentován
25.04.2021 17:58:54
5.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
110
12
95
prezentován
28.04.2021 07:40:14
6.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
116
12
 
prezentován
17.06.2021 19:55:08
7.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
119
12
 
prezentován
19.06.2021 10:41:16
8.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
127
12
 
prezentován
16.06.2021 12:46:52
9.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
129
12
41
prezentován
07.06.2021 11:49:12
10.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
152
12
 
prezentován
11.06.2021 14:37:39
11.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
172
9
 
prezentován
11.06.2021 16:39:49
12.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
181
9
64
prezentován
24.03.2021 11:31:31
13.
Jirovský Jakub 02.10.1989 LTC Tábor 1903
184
9
 
prezentován
10.06.2021 08:13:33
14.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
185
9
37
prezentován
13.04.2021 18:12:21
15.
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary
211
9
 
prezentován
18.06.2021 13:04:24
16.
Pánik Matěj 09.05.2000 Tenisklub Cheb
236
9
 
prezentován
02.05.2021 21:54:51
17.
Kubíček Jan 28.07.1996 TJ Sokol Vysočany
274
6
 
prezentován
04.07.2021 16:36:40
18.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
297
6
185
prezentován
21.06.2021 07:51:09
19.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
333
6
355
WC prezentován
12.06.2021 19:14:54
20.
Drška Vojtěch 06.07.2000 Sokol Smíchov I.
347
6
 
prezentován
22.06.2021 16:11:52
21.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
376
4
129
prezentován
12.06.2021 21:40:01
22.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
393
4
31
WC prezentován
30.06.2021 14:24:03
23.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
468
4
190
prezentován
23.06.2021 11:14:24
24.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
473
4
294
WC prezentován
20.06.2021 12:18:39
25.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
479
4
126
prezentován
05.06.2021 19:26:41
26.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
813
1
 
 
25.03.2021 19:14:31
27.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
813
1
716
prezentován
14.06.2021 13:27:48
28.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
813
1
117
WC prezentován
29.06.2021 16:21:41
29.
Šimek Luboš 16.09.1982 LTC Houštka
813
1
 
WC prezentován
30.06.2021 16:32:14
30.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
813
1
 
prezentován
04.07.2021 13:32:56

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
341
6
84
odhlášeno hráčem
15.06.2021 21:20:38
2.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
489
4
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 12:41:46
3.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
813
1
145
odhlášeno hráčem
20.06.2021 16:21:43
4.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
813
1
98
odhlášeno hráčem
24.06.2021 16:13:37
5.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
217
9
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 21:19:23
6.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
140
12
 
odhlášeno pořadatelem
25.06.2021 10:14:09
7.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
813
1
63
odhlášeno hráčem
26.06.2021 11:43:01
8.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
175
9
11
odhlášeno hráčem
27.06.2021 11:24:51
9.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
412
4
81
odhlášeno hráčem
27.06.2021 14:52:26
10.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
63
20
6
odhlášeno hráčem
27.06.2021 17:23:40
11.
Jedlička Dominik 12.02.2000 I.ČLTK Praha
330
6
 
IS: lhůta 5 dní
27.06.2021 20:55:08
12.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
179
9
42
odhlášeno hráčem
28.06.2021 18:31:40
13.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
206
9
46
odhlášeno hráčem
29.06.2021 06:34:11
14.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
138
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 10:44:43
15.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
101
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 16:46:55
16.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
218
9
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 23:42:44
17.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
88
15
14
odhlášeno hráčem
30.06.2021 09:43:47
18.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
370
4
472
IS: lhůta 5 dní
30.06.2021 12:40:39
19.
Koliev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
489
4
101
odhlášeno hráčem
30.06.2021 17:40:18
20.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
632
3
10
odhlášeno hráčem
30.06.2021 21:52:16
21.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
44
20
196
odhlášeno hráčem
01.07.2021 12:08:48
22.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
108
12
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 13:08:32
23.
Graf Dominique 21.05.1999 TK FZŠ Trávníčkova
72
15
 
odhlášeno pořadatelem
02.07.2021 14:22:06
24.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
142
12
16
odhlášeno hráčem
02.07.2021 18:50:51
25.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
136
12
13
odhlášeno pořadatelem
03.07.2021 17:13:00
26.
Tříška Martin 03.10.1991 TK Radošovice
280
6
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 06:53:10
27.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
126
12
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 10:19:28
28.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
92
15
44
odhlášeno pořadatelem
04.07.2021 16:57:14
29.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
162
9
 
odhlášeno pořadatelem
04.07.2021 17:03:08
30.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
164
9
 
odhlášeno pořadatelem
04.07.2021 17:05:47
31.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
243
6
49
odhlášeno pořadatelem
04.07.2021 17:13:42
32.
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Březnice
123
12
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 17:15:57
33.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
586
3
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 17:55:02