Název: |
A2 OPTIM TOUR Auto Kout cup Kvalifikace MČR |
Datum: |
05.-09.07. |
Pořadatel: |
LTC Houštka (A - 600) |
Kódové číslo: |
116033 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Zlatohlávek Pavel |
: |
Houštka 1259 |
: |
250 01 Stará Boleslav |
Tel. (1): |
775 169 048 |
E-mail: |
pavel.zlatohlavek@mpss.cz |
Poznámka pořadatele: AUTOKOUT CENTRUM 2021
První letní turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2021
Celková dotace je minimálně 60 000 Kč a další věcné ceny.
Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048
---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději
do neděle 4.července do 18 hodin !!!
Pak už to přes IS ČTS nebude možné.
V tu dobu také končí telefonická prezentace do kvalifikace a
šanci hrát, tak mohou dostat i hráči z řad náhradníků.
Také doporučujeme odstranit kolizní přihlášky, pokud jste přihlášeni na
turnajích, konaných těsně před naším turnajem.
Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------
KVALIFIKACE:
----------------
Prezentace se koná v neděli 4.července do 17 hodin na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v pondělí 5.července v 9.30 hodin osobní prezentací všech hráčů,
kteří se telefonicky prezentovali o den dříve. Dále následuje los kvalifikace.
Kvalifikaci řídí v Houštce Martin Emr: 775 152 295
HLAVNÍ SOUTĚŽ:
-------------------
Prezentace se koná v pondělí 5.července do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
Rozehra je možná od 8 hodin po celý den během turnaje,
na dvou dvorcích s umělou antukou (dvorce č.7 a 8).
Osobní prezentace a zaplacení vkladu bude probíhat v areálu
LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE (změny vyhrazeny):
---------------------------------------------------------
Pondělí 5.července:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce
Úterý 6.července:
8.30 předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
dále I.kolo dvouhry mužů a předkola čtyřher mužů
případně I.kola čtyřher
Středa 7.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů
Čtvrtek 8.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů,
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen,
semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace
Pátek 9.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen,
NB 10.30 finále dvouhry mužů,
semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace
Sobota 10.července:
10.00 finále dvouhry žen
Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 326 911 825
Motel Euro: 326 913 122, 731 753 274
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456
Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
Další info: www.optimtour.cz
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
23 |
30 |
|
|
21.06.2021 20:53:53 |
2. |
Bolardt Antonín |
07.06.1998 |
TK Sparta Praha |
25 |
30 |
|
|
08.05.2021 18:22:31 |
3. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
27 |
30 |
|
|
21.06.2021 23:00:38 |
4. |
Pátý Daniel |
04.10.1999 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
29 |
25 |
|
|
20.06.2021 23:22:18 |
5. |
Rumler Robert |
01.12.1993 |
ITS Tennis Club, z.s. |
31 |
25 |
|
|
30.05.2021 07:18:35 |
6. |
Vrba Daniel |
23.07.1996 |
Sokol Brno Žabovřesky |
34 |
25 |
|
|
22.06.2021 17:47:02 |
7. |
Černý Matyáš |
15.10.2001 |
LTK Liberec |
35 |
25 |
|
|
24.06.2021 21:30:10 |
8. |
Holiš Štěpán |
12.03.1998 |
TK Na Dolině o.s. |
40 |
25 |
|
|
22.06.2021 09:54:50 |
9. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
42 |
20 |
|
|
22.06.2021 18:49:07 |
10. |
Kraus Martin |
06.02.2000 |
TK Slavia Plzeň |
43 |
20 |
|
|
07.06.2021 16:50:43 |
11. |
Kozler Adam |
03.06.2000 |
TK Slavia Plzeň |
47 |
20 |
|
|
09.06.2021 20:08:22 |
12. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
52 |
20 |
|
|
06.06.2021 14:02:55 |
13. |
Mareš Vojtěch |
25.05.2001 |
TK Neridé |
54 |
20 |
|
|
07.04.2021 19:14:54 |
14. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
55 |
20 |
26 |
|
18.03.2021 13:49:29 |
15. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
56 |
20 |
|
|
01.06.2021 20:47:14 |
16. |
Orlita Daniel |
08.07.1997 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
59 |
20 |
|
|
23.06.2021 12:27:43 |
17. |
Kracík Matěj |
09.01.1991 |
SK JC Sport Opava |
60 |
20 |
|
|
26.05.2021 06:25:16 |
18. |
Vojtěchovský Lukáš |
29.01.1971 |
LTK Liberec |
64 |
20 |
|
|
13.06.2021 20:21:37 |
19. |
Poštolka Roman |
07.04.1999 |
Slavoj Český Brod |
69 |
15 |
|
|
22.06.2021 15:05:17 |
20. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
75 |
15 |
|
|
19.06.2021 09:40:12 |
21. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
77 |
15 |
|
|
20.03.2021 16:48:25 |
22. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
78 |
15 |
|
|
28.05.2021 12:01:18 |
23. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
79 |
15 |
|
|
20.03.2021 09:53:53 |
24. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
79 |
15 |
|
|
20.06.2021 18:12:38 |
25. |
Šoukal Martin |
18.07.1998 |
TC Brno. |
83 |
15 |
|
|
23.06.2021 12:18:59 |
26. |
Vachtl Jiří |
12.06.1996 |
LTC Slovan Kladno |
87 |
15 |
|
|
28.05.2021 16:23:01 |
27. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
89 |
15 |
|
|
20.05.2021 20:05:43 |
28. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
90 |
15 |
|
|
20.06.2021 17:31:01 |
29. |
Beneš Martin |
07.02.2004 |
TK Neridé |
95 |
15 |
751 |
volná karta |
07.06.2021 00:03:22 |
30. |
Havlíček Mark |
13.10.2003 |
TK Most |
121 |
12 |
33 |
|
13.06.2021 17:53:29 |
31. |
Válek Ondřej |
13.11.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
166 |
9 |
15 |
|
30.05.2021 19:45:25 |
32. |
Šmédek Jaroslav |
12.06.2002 |
Jiskra Otrokovice |
231 |
9 |
12 |
|
03.06.2021 06:27:48 |
33. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
240 |
6 |
22 |
volná karta ČTS |
03.04.2021 23:20:34 |
34. |
Hrdina Aleš |
12.04.2003 |
TK Neridé |
250 |
6 |
66 |
volná karta |
31.05.2021 20:50:55 |
35. |
Novák Jakub |
22.03.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
326 |
6 |
19 |
volná karta ČTS |
17.05.2021 18:18:59 |
36. |
Jindáček Jiří |
20.08.2003 |
LTC Slovan Kladno |
376 |
4 |
32 |
|
15.06.2021 12:23:07 |
37. |
Zlatohlávek Tomáš |
25.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
415 |
4 |
65 |
volná karta |
21.06.2021 08:37:40 |
38. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
516 |
4 |
34 |
|
21.06.2021 10:32:06 |
39. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
525 |
4 |
18 |
|
14.06.2021 06:54:46 |
40. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
696 |
3 |
50 |
volná karta |
03.04.2021 21:31:16 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
93 |
15 |
|
prezentován |
23.05.2021 09:38:41 |
2. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
103 |
12 |
|
prezentován |
25.05.2021 17:14:32 |
3. |
Příhoda Jan |
13.05.2002 |
Slavoj Český Brod |
106 |
12 |
45 |
WC prezentován |
26.06.2021 15:42:18 |
4. |
Maštálka Petr |
13.11.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
108 |
12 |
546 |
prezentován |
25.04.2021 17:58:54 |
5. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
110 |
12 |
95 |
prezentován |
28.04.2021 07:40:14 |
6. |
Beneš Petr |
23.08.1996 |
SK OAZA Praha |
116 |
12 |
|
prezentován |
17.06.2021 19:55:08 |
7. |
Januška Adam |
20.12.2000 |
TK Neridé |
119 |
12 |
|
prezentován |
19.06.2021 10:41:16 |
8. |
Klír Petr |
22.02.2001 |
TK Slavia Plzeň |
127 |
12 |
|
prezentován |
16.06.2021 12:46:52 |
9. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
129 |
12 |
41 |
prezentován |
07.06.2021 11:49:12 |
10. |
Kelnar Tomáš |
15.04.1999 |
TC Brno. |
152 |
12 |
|
prezentován |
11.06.2021 14:37:39 |
11. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
172 |
9 |
|
prezentován |
11.06.2021 16:39:49 |
12. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
181 |
9 |
64 |
prezentován |
24.03.2021 11:31:31 |
13. |
Jirovský Jakub |
02.10.1989 |
LTC Tábor 1903 |
184 |
9 |
|
prezentován |
10.06.2021 08:13:33 |
14. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
185 |
9 |
37 |
prezentován |
13.04.2021 18:12:21 |
15. |
Potužák David |
10.03.1995 |
TCG Karlovy Vary |
211 |
9 |
|
prezentován |
18.06.2021 13:04:24 |
16. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
236 |
9 |
|
prezentován |
02.05.2021 21:54:51 |
17. |
Kubíček Jan |
28.07.1996 |
Sokol Říčany |
274 |
6 |
|
prezentován |
04.07.2021 16:36:40 |
18. |
Olšanský Filip |
08.10.2003 |
Sokol Říčany |
297 |
6 |
185 |
prezentován |
21.06.2021 07:51:09 |
19. |
Holub Mikuláš |
09.08.2002 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
333 |
6 |
355 |
WC prezentován |
12.06.2021 19:14:54 |
20. |
Drška Vojtěch |
06.07.2000 |
Sokol Smíchov I. |
347 |
6 |
|
prezentován |
22.06.2021 16:11:52 |
21. |
Knutson Dominik |
29.09.2003 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
376 |
4 |
129 |
prezentován |
12.06.2021 21:40:01 |
22. |
Velík Lukáš |
17.06.2005 |
I.ČLTK Praha |
393 |
4 |
31 |
WC prezentován |
30.06.2021 14:24:03 |
23. |
Kelnar Lukáš |
08.01.2003 |
LTC Pardubice |
468 |
4 |
190 |
prezentován |
23.06.2021 11:14:24 |
24. |
Němeček Václav |
05.01.2004 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
473 |
4 |
294 |
WC prezentován |
20.06.2021 12:18:39 |
25. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
479 |
4 |
126 |
prezentován |
05.06.2021 19:26:41 |
26. |
Mrázek David |
14.09.1992 |
LTC Slovan Kladno |
813 |
1 |
|
|
25.03.2021 19:14:31 |
27. |
Průcha Oliver |
06.05.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
813 |
1 |
716 |
prezentován |
14.06.2021 13:27:48 |
28. |
Švojgr Kryštof |
25.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
813 |
1 |
117 |
WC prezentován |
29.06.2021 16:21:41 |
29. |
Šimek Luboš |
16.09.1982 |
LTC Houštka |
813 |
1 |
|
WC prezentován |
30.06.2021 16:32:14 |
30. |
Krčma Tomáš |
06.09.1999 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
813 |
1 |
|
prezentován |
04.07.2021 13:32:56 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
341 |
6 |
84 |
odhlášeno hráčem |
15.06.2021 21:20:38 |
2. |
Suchánek Martin |
09.02.1983 |
TK FZŠ Trávníčkova |
489 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2021 12:41:46 |
3. |
Křížek Matěj |
31.10.2003 |
TK Most |
813 |
1 |
145 |
odhlášeno hráčem |
20.06.2021 16:21:43 |
4. |
Fáček Jan |
03.08.2005 |
TJ Spoje Praha |
813 |
1 |
98 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 16:13:37 |
5. |
Šmejkal Michal |
12.05.1993 |
SK Štětí |
217 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 21:19:23 |
6. |
Mirdzhaliev Mirgiiaz |
23.03.2001 |
TCG Karlovy Vary |
140 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
25.06.2021 10:14:09 |
7. |
Fedasko Nikolas |
02.09.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
813 |
1 |
63 |
odhlášeno hráčem |
26.06.2021 11:43:01 |
8. |
Mrůzek Štěpán |
18.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
175 |
9 |
11 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 11:24:51 |
9. |
Vencl Matyáš |
23.12.2002 |
TJ Radlice z.s. |
412 |
4 |
81 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 14:52:26 |
10. |
Bartoň Hynek |
05.04.2004 |
TK Sparta Praha |
63 |
20 |
6 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 17:23:40 |
11. |
Jedlička Dominik |
12.02.2000 |
I.ČLTK Praha |
330 |
6 |
|
IS: lhůta 5 dní |
27.06.2021 20:55:08 |
12. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
179 |
9 |
42 |
odhlášeno hráčem |
28.06.2021 18:31:40 |
13. |
Filip Jakub |
25.09.2005 |
TK Sparta Praha |
206 |
9 |
46 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 06:34:11 |
14. |
Hudeček Petr |
27.12.1973 |
Slavoj Litoměřice |
138 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 10:44:43 |
15. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
101 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 16:46:55 |
16. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
218 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 23:42:44 |
17. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
88 |
15 |
14 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 09:43:47 |
18. |
Nedvídek Jan |
03.01.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
370 |
4 |
472 |
IS: lhůta 5 dní |
30.06.2021 12:40:39 |
19. |
Koliev Alexandr |
26.07.2002 |
TK Sparta Praha |
489 |
4 |
101 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 17:40:18 |
20. |
Apltauer Filip |
21.03.2004 |
TK Sparta Praha |
632 |
3 |
10 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 21:52:16 |
21. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
44 |
20 |
196 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2021 12:08:48 |
22. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
108 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 13:08:32 |
23. |
Graf Dominique |
21.05.1999 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
72 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.07.2021 14:22:06 |
24. |
Menšík Jakub |
01.09.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
142 |
12 |
16 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 18:50:51 |
25. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
136 |
12 |
13 |
odhlášeno pořadatelem |
03.07.2021 17:13:00 |
26. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
280 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2021 06:53:10 |
27. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
126 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2021 10:19:28 |
28. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
92 |
15 |
44 |
odhlášeno pořadatelem |
04.07.2021 16:57:14 |
29. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
162 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
04.07.2021 17:03:08 |
30. |
Svoboda Šimon |
26.09.2000 |
TJ Radlice z.s. |
164 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
04.07.2021 17:05:47 |
31. |
Praus Lukáš |
27.11.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
243 |
6 |
49 |
odhlášeno pořadatelem |
04.07.2021 17:13:42 |
32. |
Stavěl Martin |
11.06.1988 |
TK Kaznějov |
123 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2021 17:15:57 |
33. |
Bulíř Adam |
26.09.2000 |
Lokomotiva Praha |
586 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2021 17:55:02 |
|