Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 12.-14.11. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Jindáček Jiří (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Losman Matěj | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Doležel Alex | 3:6, 7:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Vlček Daniel | | | 2:6, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | |
Fröhlich Max | 6:2, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Arefe Tarkan (8) | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Beneda Petr | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kubelka David (4) | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Janoš Martin | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kolesár Matyáš | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kunst Filip | | | 7:6, 6:1 | | |
| | | | | |
Potůček Adam | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rosický Jan (7) | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
Šiler Martin (5) | | | | | |
| | | | | |
Volšička Michal | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Zachař Jan | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Holub Lukáš J. | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Šafařík Jakub | 6:7, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 0:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Merhaut Jan (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | |
Kovačka Matouš (6) | | | | | |
| | | | | |
Fröhlich Jan | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Burian Vojtěch | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Stibůrek Filip | | | 6:1, 1:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Kotýk Martin | 7:6, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hrdina Aleš (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Janda Tomáš (platná licence B do 31.12.2026) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 11.11.2022 18:06:35 |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Jindáček Jiří | 54 | 20 | Hrdina Aleš | 134 | 12 | Merhaut Jan | 233 | 9 | Kubelka David | 238 | 9 | Šiler Martin | 251 | 9 | Kovačka Matouš | 264 | 9 | Rosický Jan | 334 | 6 | Arefe Tarkan | 344 | 6 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 80 |
Kódové číslo akce: 102830 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Doležel Martin | 21.04.1971 | TK SK Kladno, z.s. | Ledvina Jan | 06.04.2006 | Slavoj Český Brod |
|