Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Podřípský pohár
Pořadatel:  TK Roudnice n.L.
Datum:  26.-28.03.
Věk. kategorie:  dospělí
Šich Daniel
 
 
 
Šmejkal David
6:1, 6:0
 
Cihlář Vojtěch
6:1, 6:3
 
Beránek Daniel
7:5, 6:1
 
Puršl Vladimír
6:1, 6:0
 
Lafek Lukáš
6:1, 6:1
 
Plšek Richard
7:6, 4:6, 6:1
 
Pačes Filip
6:1, 6:4
 
 
 
Kovařík Jan
6:0, 6:1
 
Sváda Jaroslav
6:3, 6:2
 
Růžek Filip
7:5, 7:5
 
Řehák Filip
6:1, 6:0
 
Šenk Michal
6:1, 6:2
 
 
 
Křížek Matěj
6:1, 6:1
 
 
 
Šťastný Zoran
6:4, 7:5
 
Pilař Jan
6:1, 6:3
 
Mrázek David
6:2, 7:6 (4)
 
Kopečný Pavel
6:0, 6:0
 
Kameník Kryštof
6:0, 6:0
 
 
 
Karel Radek
scr.
 
 
 
Šusta Bartoloměj
6:2, 6:1
 
Čermák Michal
6:0, 6:1
 
Janča Josef
7:6 (4), 6:2
 
Znamenáček Jan
7:5, 6:3
 
Sidorják Štěpán
6:0, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Vyšínský Přemysl (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry v pondělí v 9:00 hodin Šich - Mrázek
Počet účastníků25
NasazeníBH
Šich Daniel 1539
Sidorják Štěpán 1699
Kameník Kryštof 1769
Pačes Filip 1799
Křížek Matěj 3474
Šenk Michal 3574
Plšek Richard 3684
Karel Radek 3954
Kategorie : 4Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 102106

Šich Daniel - Šťastný Zoran
 
 
 
Znamenáček Jan - Čermák Michal
6:3, 6:3
 
Řehák Filip - Kovařík Jan
6:0, 6:4
 
Pilař Jan - Šmejkal David
6:1, 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Puršl Vladimír - Sváda Jaroslav
 
Šusta Bartoloměj - Růžek Filip
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Plšek Richard - Karel Radek
 
Lafek Lukáš - Tichý Jakub Ing.
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Kameník Kryštof - Janča Josef
 
Rozhodčí turnaje: Vyšínský Přemysl (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Šich Daniel 1539
Kameník Kryštof 1769
Plšek Richard 3684
Karel Radek 3954
Puršl Vladimír 4224
Šmejkal David 4414
Šťastný Zoran 5763
Znamenáček Jan 6243
Kategorie : 4Součet BH: 40
Kódové číslo akce: 104106

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hošek Radek11.10.2003TK Spartak Jihlava
Palán David07.09.2003TK Spartak Jihlava
Hlinka Petr16.01.1994TK Vimperk
Kalvoda Robert03.05.1971TC Komárov, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tichý Jakub Ing.30.09.1993LTC Litvínov