Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
TJ Radlice z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
5:4
10:9
83:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hamouz Petr (H)
1
Švarc Teodor
4
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
2.
Langer Ondřej
1
Daněk Bedřich
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Gothardová Nella
1
Švarcová Adina
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Miškovská Veronika
1
Havelková Lucie
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Gothard Tobias
1
Pešek Jaroslav
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Fára Daniel
1
Attl Lukáš
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
7.
Gothardová Nella
Miškovská Veronika
1
1
Švarcová Adina
Havelková Lucie
1
1
7:5
5:7
1:0
13
12
2
1
1
0
8.
Hamouz Petr (H)
Langer Ondřej
1
1
Švarc Teodor
Daněk Bedřich
4
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Fára Daniel
Gothard Tobias
1
1
Pešek Jaroslav
Attl Lukáš
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
83
81
10
9
5
4

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hamouz Petr (H)
24.05.2012
896
1
2
Langer Ondřej
25.11.2012
896
1
3
Gothard Tobias
11.09.2013
896
1
4
Fára Daniel
12.07.2010
896
1
5
Vomela Karel
30.12.2010
896
1
6
Rožok Matvej
02.11.2014
896
1
21
Gothardová Nella
13.05.2010
727
1
22
Miškovská Veronika
25.09.2011
727
1
23
Valášková Viktorie
03.02.2012
727
1
24
Lehnerová Nikol
02.05.2013
727
1
25
Součková Josephine
29.03.2010
727
1
26
Braunová Laura
02.04.2013
727
1

Soupiska TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a

jméno
nar.
BH
1
Švarc Teodor
04.07.2011
552
4
2
Daněk Bedřich
14.09.2010
896
1
3
Zavadil Pavel
27.05.2010
896
1
4
Pešek Jaroslav
21.05.2014
896
1
5
Attl Lukáš
22.09.2010
896
1
6
Novák Eliáš
28.10.2011
896
1
7
Knoll Vojta
30.09.2013
896
1
8
Vrchotka Milan
01.09.2011
896
1
21
Švarcová Adina
07.11.2013
727
1
22
Havelková Lucie
18.02.2011
727
1
23
Baginská Isabela
18.02.2014
727
1
24
Greplová Žofie
22.10.2012
727
1