Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
17
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a SK Meteor Praha
5:4
10:9
65:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Švarc Teodor
4
Masař Maxmilián
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Daněk Bedřich
1
Šebeček Albert
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Švarcová Adina
1
Vondráčková Michaela
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Greplová Žofie
1
Kácová Eliška Viktorie
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Zavadil Pavel
1
Rybenský Patrik
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
6.
Pešek Jaroslav
1
Touret Matthias
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
7.
Švarcová Adina
Greplová Žofie
1
1
Vondráčková Michaela
Kácová Eliška Viktorie
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Švarc Teodor
Zavadil Pavel
4
1
Masař Maxmilián
Šebeček Albert
1
1
7:5
5:7
1:0
13
12
2
1
1
0
9.
Daněk Bedřich
Pešek Jaroslav
1
1
Rybenský Patrik
Touret Matthias
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
               
65
78
10
9
5
4

Soupiska TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a

jméno
nar.
BH
1
Švarc Teodor
04.07.2011
552
4
2
Daněk Bedřich
14.09.2010
896
1
3
Zavadil Pavel
27.05.2010
896
1
4
Pešek Jaroslav
21.05.2014
896
1
5
Attl Lukáš
22.09.2010
896
1
6
Novák Eliáš
28.10.2011
896
1
7
Knoll Vojta
30.09.2013
896
1
8
Vrchotka Milan
01.09.2011
896
1
21
Švarcová Adina
07.11.2013
727
1
22
Havelková Lucie
18.02.2011
727
1
23
Baginská Isabela
18.02.2014
727
1
24
Greplová Žofie
22.10.2012
727
1

Soupiska SK Meteor Praha

jméno
nar.
BH
1
Masař Maxmilián
05.06.2010
896
1
2
Šteinfeld Jakub
29.09.2010
896
1
3
Šebeček Albert
30.11.2010
896
1
4
Ježek Filip
10.05.2010
896
1
5
Vinduška Kristián
04.12.2012
896
1
6
Rybenský Patrik
08.01.2013
896
1
7
Touret Matthias
24.09.2013
896
1
21
Vondráčková Michaela
06.06.2010
727
1
22
Kácová Eliška Viktorie
25.02.2010
727
1
23
Bilous Margarita
02.04.2012
727
1
24
Hulcová Agáta
11.01.2012
727
1