Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
16
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a TK Písnice A
9:0
18:0
112:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Švarc Teodor
4
Kohout Petr
1
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
2.
Daněk Bedřich
1
Macháč Martin
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
3.
Švarcová Adina
1
Bártková Veronika
4
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
4.
Havelková Lucie
1
Šmehýlová Magdaléna
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Pešek Jaroslav
1
Vu Long
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Knoll Vojta
1
Svoboda David
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
7.
Švarcová Adina
Havelková Lucie
1
1
Bártková Veronika
Šmehýlová Magdaléna
4
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
8.
Švarc Teodor
Daněk Bedřich
4
1
Kohout Petr
Macháč Martin
1
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
9.
Pešek Jaroslav
Knoll Vojta
1
1
Vu Long
Svoboda David
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
112
52
18
0
9
0

Soupiska TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a

jméno
nar.
BH
1
Švarc Teodor
04.07.2011
552
4
2
Daněk Bedřich
14.09.2010
896
1
3
Zavadil Pavel
27.05.2010
896
1
4
Pešek Jaroslav
21.05.2014
896
1
5
Attl Lukáš
22.09.2010
896
1
6
Novák Eliáš
28.10.2011
896
1
7
Knoll Vojta
30.09.2013
896
1
8
Vrchotka Milan
01.09.2011
896
1
21
Švarcová Adina
07.11.2013
727
1
22
Havelková Lucie
18.02.2011
727
1
23
Baginská Isabela
18.02.2014
727
1
24
Greplová Žofie
22.10.2012
727
1

Soupiska TK Písnice A

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Robin
10.03.2010
767
3
2
Kohout Petr
09.12.2011
896
1
3
Macháč Martin
17.03.2011
896
1
4
Vu Long
08.10.2010
896
1
5
Svoboda David
22.03.2011
896
1
6
Svoboda Martin
02.11.2012
896
1
7
Pozzi Christopher
02.07.2011
896
1
8
Mikulecký David
31.01.2010
896
1
9
HRADECKÝ LUKÁŠ
06.05.2010
896
1
21
Bártková Veronika
07.11.2010
364
4
22
Šmehýlová Magdaléna
14.09.2010
727
1
23
Davidová Kristýna
17.06.2011
727
1
24
Moravcová Anna
11.02.2010
727
1
25
Svobodová Viktorie Sofie
19.04.2012
727
1
26
Holíková Klára
28.08.2013
727
1
27
Kwesonsa Ella Nandolo
16.06.2011
727
1