Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
6
0
42:12
88:30
589:357
12
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
5
1
46:8
94:20
624:301
11
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
5
1
42:12
86:31
607:346
11
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
3
3
25:29
55:64
466:466
9
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
4
20:34
46:75
414:552
8
6
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
2
4
18:36
42:74
406:548
8
7
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
5
21:33
46:67
423:495
7
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
6
2:52
8:104
180:644
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
SK HAMR, z.s. A TJ Spoje Praha A
5:4
10:9
82:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hájek Petr
9
Kocanda Petr
15
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Vlček Štěpán
9
Masopust Matěj (H)
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Drábová Sára
12
Žáčková Marcela
12
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Fáčková Tereza
6
Kubíková Kateřina (H)
9
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Zikmund Adam (H)
4
Panáček Václav
6
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Toman Bruno (H)
4
Wollner Filip (H)
6
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
7.
Drábová Sára
Fáčková Tereza
12
6
Žáčková Marcela
Kubíková Kateřina (H)
12
9
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
8.
Hájek Petr
Vlček Štěpán
9
9
Masopust Matěj (H)
Pixa Nikolas
12
6
5:7
6:4
1:0
12
11
2
1
1
0
9.
Zikmund Adam (H)
Toman Bruno (H)
4
4
Kocanda Petr
Wollner Filip (H)
15
6
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
               
82
73
10
9
5
4

Soupiska SK HAMR, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Hájek Petr
09.03.2011
190
9
2
Vlček Štěpán
01.03.2011
190
9
3
Zikmund Adam (H)
29.01.2013
407
4
4
Toman Bruno (H)
01.08.2013
397
4
5
Weigert Matyáš
12.04.2012
564
4
6
Germala Robert
02.04.2012
623
3
7
Kačín Lukáš
29.07.2014
896
1
8
Mrzena Albert
17.12.2013
896
1
9
Cízner Oliver
01.04.2012
896
1
10
Jurman Dominik
31.01.2014
896
1
11
Nowak Jakub Jan (EU)
17.04.2011
896
1
21
Radová Sofie
21.01.2010
38
25
22
Drábová Sára
21.09.2011
99
12
23
Kurylová Nicole (H)
04.07.2013
324
4
24
Slobodová Kamila
16.08.2010
167
9
25
Zídková Veronika
12.10.2011
201
9
26
Fáčková Tereza
07.12.2011
261
6
27
Slobodová Gabriela
04.08.2012
520
3
28
Kabrhelová Nela
05.07.2013
727
1

Soupiska TJ Spoje Praha A

jméno
nar.
BH
1
Kocanda Petr
19.07.2010
101
15
2
Masopust Matěj (H)
20.04.2010
132
12
3
Panáček Václav
26.09.2010
313
6
4
Wollner Filip (H)
28.06.2012
328
6
5
Pixa Nikolas
22.03.2010
357
6
6
Rehberger Marek
19.02.2010
818
3
7
Maťunin Danil (H)
16.03.2013
896
1
8
Petrla Tomáš (H)
23.06.2012
896
1
9
Tomšík Adam
26.07.2014
896
1
21
Žáčková Marcela
26.11.2010
114
12
22
Chrastilová Diana (H)
01.04.2010
113
12
23
Kubíková Kateřina (H)
05.04.2012
179
9
24
Andrlová Katka
07.08.2011
279
6
25
Kvíčalová Tereza
03.12.2010
484
4
26
Novická Klára
14.12.2012
727
1
27
Tomšíková Aneta
01.09.2012
727
1
28
Kocandová Marie
09.05.2013
727
1