Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
5
0
37:8
77:22
517:295
10
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
4
1
37:8
76:20
516:286
9
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
4
1
33:12
68:30
498:311
9
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
2
3
19:26
43:58
380:401
7
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
3
16:29
38:64
352:480
7
6
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
3
14:22
31:44
272:320
5
7
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
1
3
13:23
30:47
282:353
5
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
5
2:43
8:86
165:536
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
10
TK Olymp Praha TJ Spoje Praha A
8:1
16:3
106:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šebek Filip (H)
25
Kocanda Petr
15
7:6
4:6
6:1
17
13
2
1
1
0
2.
Kovář Josef (H)
25
Masopust Matěj (H)
12
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Jelínková Adéla
15
Žáčková Marcela
12
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Svoboda Adéla
12
Kubíková Kateřina (H)
9
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Turek Ondřej
25
Panáček Václav
6
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Hnátek Marek (H)
6
Wollner Filip (H)
6
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Jelínková Adéla
Staňková Laura
15
9
Žáčková Marcela
Kubíková Kateřina (H)
12
9
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Šebek Filip (H)
Turek Ondřej
25
25
Wollner Filip (H)
Panáček Václav
6
6
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
9.
Kovář Josef (H)
Hnátek Marek (H)
25
6
Kocanda Petr
Masopust Matěj (H)
15
12
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
               
106
52
16
3
8
1

Soupiska TK Olymp Praha

jméno
nar.
BH
1
Šebek Filip (H)
08.07.2011
43
25
2
Kovář Josef (H)
21.10.2010
48
25
3
Turek Ondřej
08.07.2010
51
25
4
Hnátek Marek (H)
09.02.2010
345
6
5
Rieser Sedrik Aurelius
15.01.2010
348
6
6
Pertlíček Daniel
17.10.2011
896
1
21
Krejčíková Viktorie (H)
03.01.2011
23
30
22
Jelínková Adéla
10.01.2011
66
15
23
Svoboda Adéla
19.04.2012
109
12
24
Staňková Laura
05.09.2011
177
9

Soupiska TJ Spoje Praha A

jméno
nar.
BH
1
Kocanda Petr
19.07.2010
101
15
2
Masopust Matěj (H)
20.04.2010
132
12
3
Panáček Václav
26.09.2010
313
6
4
Wollner Filip (H)
28.06.2012
328
6
5
Pixa Nikolas
22.03.2010
357
6
6
Rehberger Marek
19.02.2010
818
3
7
Maťunin Danil (H)
16.03.2013
896
1
8
Petrla Tomáš (H)
23.06.2012
896
1
9
Tomšík Adam
26.07.2014
896
1
21
Žáčková Marcela
26.11.2010
114
12
22
Chrastilová Diana (H)
01.04.2010
113
12
23
Kubíková Kateřina (H)
05.04.2012
179
9
24
Andrlová Katka
07.08.2011
279
6
25
Kvíčalová Tereza
03.12.2010
484
4
26
Novická Klára
14.12.2012
727
1
27
Tomšíková Aneta
01.09.2012
727
1
28
Kocandová Marie
09.05.2013
727
1