Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Červený Kostelec B
Tisknout
2
1
15:12
31:26
247:233
5
2
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
2
12:15
26:31
224:231
4
3
T.J.Nahořany n.M.
Tisknout
1
1
9:9
18:18
139:146
3
4
TK Turnov - ODSTOUPILO  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
1
LTC Nový Bydžov TJ Červený Kostelec B
6:3
13:7
95:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tomeš Patrik
1
Bolek Daniel
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
2.
Bolger Albert
1
Köppl Matouš
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
3.
Kynčlová Kristýna
1
Součková Nela
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Hermanová Eliška
1
Macková Nela
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Bodlák Ondřej
1
Pavel Adam
1
7:5
3:6
0:1
10
12
1
2
0
1
6.
Černý Matěj
1
Pokorák Ondřej
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
7.
Tomeš Patrik
Černý Matěj
1
1
Bolek Daniel
Köppl Matouš
1
1
6:2
5:7
1:0
12
9
2
1
1
0
8.
Bolger Albert
Bodlák Ondřej
1
1
Pavel Adam
Pokorák Ondřej
1
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Kynčlová Kristýna
Hermanová Eliška
1
1
Součková Nela
Macková Nela
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
95
67
13
7
6
3

Soupiska LTC Nový Bydžov

jméno
nar.
BH
1
Tomeš Patrik
19.01.2010
896
1
2
Bolger Albert
24.03.2010
896
1
3
Bodlák Ondřej
15.01.2010
896
1
4
Černý Matěj
11.11.2011
896
1
5
Vávra Petr
26.11.2011
896
1
6
Kymr Daniel
11.12.2011
896
1
21
Janouchová Nikola
30.07.2013
727
1
22
Kynčlová Kristýna
26.11.2010
727
1
23
Hermanová Eliška
07.01.2011
727
1
24
Bodláková Zuzana
06.04.2013
727
1

Soupiska TJ Červený Kostelec B

jméno
nar.
BH
1
Podrábský Filip
02.12.2011
896
1
2
Bolek Daniel
17.06.2011
896
1
3
Köppl Matouš
20.02.2011
896
1
4
Řihák Filip
01.09.2010
896
1
5
Pavel Adam
20.03.2012
896
1
6
Špelda Marek
15.12.2010
896
1
7
Petřík Jan
08.05.2013
896
1
8
Nemeth Maxim
29.01.2014
896
1
9
Pazderka Adam
18.09.2011
896
1
10
Špelda Jan
17.11.2013
896
1
11
Pokorák Ondřej
30.01.2012
896
1
12
Vít Václav
28.03.2014
896
1
21
Součková Nela
22.08.2012
727
1
22
Macková Nela
17.08.2011
727
1
23
Bejšovcová Pavlína
19.04.2012
727
1
24
Pavlová Markéta
11.03.2014
727
1
25
Hečková Agáta
22.04.2014
727
1
26
Řiháková Lucie
01.09.2010
727
1
27
Vernerová Anna
11.01.2012
727
1