Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Červený Kostelec B
Tisknout
2
1
15:12
31:26
247:233
5
2
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
2
12:15
26:31
224:231
4
3
T.J.Nahořany n.M.
Tisknout
1
1
9:9
18:18
139:146
3
4
TK Turnov - ODSTOUPILO  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
1
LTC Nový Bydžov TJ Červený Kostelec B
6:3
13:7
95:67
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
4
TJ Červený Kostelec B T.J.Nahořany n.M.
6:3
12:6
95:60
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
6
TK Turnov - ODSTOUPILO TJ Červený Kostelec B
0:0
 
 
 
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
7
TJ Červený Kostelec B LTC Nový Bydžov
6:3
12:7
85:78
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
10
T.J.Nahořany n.M. TJ Červený Kostelec B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
12
TJ Červený Kostelec B TK Turnov - ODSTOUPILO
0:0
 
 
 

Soupiska TJ Červený Kostelec B

jméno
nar.
BH
1
Podrábský Filip
02.12.2011
896
1
2
Bolek Daniel
17.06.2011
896
1
3
Köppl Matouš
20.02.2011
896
1
4
Řihák Filip
01.09.2010
896
1
5
Pavel Adam
20.03.2012
896
1
6
Špelda Marek
15.12.2010
896
1
7
Petřík Jan
08.05.2013
896
1
8
Nemeth Maxim
29.01.2014
896
1
9
Pazderka Adam
18.09.2011
896
1
10
Špelda Jan
17.11.2013
896
1
11
Pokorák Ondřej
30.01.2012
896
1
12
Vít Václav
28.03.2014
896
1
21
Součková Nela
22.08.2012
727
1
22
Macková Nela
17.08.2011
727
1
23
Bejšovcová Pavlína
19.04.2012
727
1
24
Pavlová Markéta
11.03.2014
727
1
25
Hečková Agáta
22.04.2014
727
1
26
Řiháková Lucie
01.09.2010
727
1
27
Vernerová Anna
11.01.2012
727
1
Kapitán družstva TJ Červený Kostelec B
Příjmení a jméno: Bolek David
Telefon: 731 682 434
E-mail: david.bolek@albi.cz
Zástupce kapitána družstva TJ Červený Kostelec B
Příjmení a jméno: Souček Petr
Telefon: 778 544 485
E-mail: petr.soucek@deva.cz