Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
25.5.2024
9
TK Sokolov Tenisklub Cheb B
6:3
14:10
107:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krása Štěpán
12
Löw Libor
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Fiala Štěpán
1
Florián Matyáš
1
6:2
4:6
6:2
16
10
2
1
1
0
3.
Reissmüllerová Hana
4
Taušnerová Eliška
3
1:6
6:4
6:1
13
11
2
1
1
0
4.
Martincová Sára
1
Svárovská Klára
1
6:4
6:7
2:6
14
17
1
2
0
1
5.
Nedvěd Jan
1
Janošec Adam
1
6:1
4:6
6:3
16
10
2
1
1
0
6.
Maštera Jakub
1
Vokřínek Tomáš
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Reissmüllerová Hana
Martincová Sára
4
1
Taušnerová Eliška
Svárovská Klára
3
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
8.
Krása Štěpán
Fiala Štěpán
12
1
Löw Libor
Janošec Adam
4
1
4:6
6:3
0:1
10
10
1
2
0
1
9.
Maštera Jakub
Plemeník Robin
1
1
Florián Matyáš
Vokřínek Tomáš
1
1
6:2
2:6
1:0
9
8
2
1
1
0
               
107
86
14
10
6
3

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Krása Štěpán
22.08.2010
162
12
2
Fiala Štěpán
26.05.2011
896
1
3
Nedvěd Jan
11.03.2012
896
1
4
Maštera Jakub
29.10.2010
896
1
5
Jakobec Karel
14.06.2012
896
1
6
Plemeník Robin
21.12.2010
896
1
7
Nedvěd Jakub
09.05.2014
896
1
8
Blecha Tobiáš
14.01.2014
896
1
21
Reissmüllerová Hana
19.03.2011
371
4
22
Martincová Sára
21.09.2011
727
1
23
Rybová Ellen
12.01.2012
727
1
24
Nečová Anežka
15.05.2014
727
1
25
Martincová Nicol
02.03.2014
727
1
26
Matějková Lillian
10.01.2013
727
1
27
Rybová Vivien
07.11.2014
727
1

Soupiska Tenisklub Cheb B

jméno
nar.
BH
1
Löw Libor
23.08.2012
529
4
2
Florián Matyáš
22.05.2011
896
1
3
Bracháček Štepán Andreas
15.08.2011
896
1
4
Janošec Adam
05.10.2010
896
1
5
Tučák Ondřej
01.10.2011
896
1
6
Vokřínek Tomáš
27.09.2010
896
1
7
Florián Jan
04.01.2013
896
1
8
Kolář Matěj
09.07.2012
896
1
9
Míka Matyáš
23.12.2011
896
1
21
Taušnerová Eliška
27.04.2012
651
3
22
Svárovská Klára
17.03.2014
727
1
23
Kopúnová Mariana
30.07.2014
727
1
24
Vondrašová Natálie
20.01.2013
727
1
25
Tondlova Daniela
14.02.2014
727
1
26
Riedlová Ema
03.04.2013
727
1
27
Lišková Veronika
29.09.2014
727
1