Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
25.5.2024
7
Tenisklub Cheb A Lokomotiva Karlovy Vary
8:1
16:2
100:31
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Buchner Robert (H)
9
Böhm Alex
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Trčka Patrik
6
Salinger Lukáš
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Schwobová Agáta
4
Hrubcová Rozárka Lina
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Havránková Tereza
4
Bělohlávková Klára
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Gajda Maxim
4
Valenta Jakub
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Trčka Alex
4
Diviš Dominik
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Buchner Robert (H)
Trčka Alex
9
4
Böhm Alex
Diviš Dominik
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
8.
Trčka Patrik
Karafiát Adam
6
1
Salinger Lukáš
Valenta Jakub
1
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
9.
Schwobová Agáta
Havránková Tereza
4
4
Hrubcová Rozárka Lina
Bělohlávková Klára
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
100
31
16
2
8
1

Soupiska Tenisklub Cheb A

jméno
nar.
BH
1
Buchner Robert (H)
27.03.2011
224
9
2
Trčka Patrik
27.10.2010
369
6
3
Gajda Maxim
19.07.2010
448
4
4
Trčka Alex
27.10.2010
454
4
5
Masopust Ondřej
05.07.2013
896
1
6
Karafiát Adam
06.05.2011
896
1
7
Záboj Martin Pavel
16.04.2013
896
1
8
Hanuš Viktor
15.02.2014
896
1
9
Dujka Václav
29.12.2013
896
1
10
Žemlička Oliver
22.12.2014
896
1
11
Kiss Tadeáš
28.06.2012
896
1
12
Mesner Mikuláš
21.02.2014
896
1
21
Schwobová Agáta
13.06.2011
394
4
22
Havránková Tereza
29.11.2011
459
4
23
Svárovská Veronika
03.06.2012
727
1
24
Získalová Rozálie
10.11.2014
727
1
25
Morávková Barbora
08.09.2014
727
1
26
Lukášová Nela
17.04.2012
727
1
27
Lavičková Anna
08.01.2014
727
1

Soupiska Lokomotiva Karlovy Vary

jméno
nar.
BH
1
Böhm Alex
17.04.2013
896
1
2
Salinger Lukáš
17.12.2010
896
1
3
Valenta Jakub
23.10.2011
896
1
4
Diviš Dominik
17.10.2010
896
1
5
Fischer Alex
20.04.2010
896
1
6
Kupeček Jiří
21.03.2014
896
1
21
Hrubcová Rozárka Lina
31.07.2010
727
1
22
Kotěšovcová Alice
15.06.2013
727
1
23
Seidlová Zuzana
24.12.2011
727
1
24
Bělohlávková Klára
01.05.2011
727
1
25
Maulen Sofie Rozalie
31.07.2014
727
1
26
Žbánková Lenka
23.05.2010
727
1