Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
11.5.2024
6
Tenisklub Cheb A TJ Slavoj Chodová Planá
7:2
16:4
107:38
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Buchner Robert (H)
9
Čížek Vojtěch
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Trčka Patrik
6
Hastík Richard
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Schwobová Agáta
4
Fišáková Leona
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Svárovská Veronika
1
Honzíková Nikola
1
6:1
3:6
2:6
11
13
1
2
0
1
5.
Gajda Maxim
4
Pokorný Zdeněk
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
6.
Trčka Alex
4
Lebeda Roman
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Schwobová Agáta
Svárovská Veronika
4
1
Fišáková Leona
Honzíková Nikola
1
1
6:1
6:7
0:1
12
9
1
2
0
1
8.
Buchner Robert (H)
Trčka Patrik
9
6
Čížek Vojtěch
Pokorný Zdeněk
3
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Gajda Maxim
Trčka Alex
4
4
Hastík Richard
Lebeda Roman
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
107
38
16
4
7
2

Soupiska Tenisklub Cheb A

jméno
nar.
BH
1
Buchner Robert (H)
27.03.2011
224
9
2
Trčka Patrik
27.10.2010
369
6
3
Gajda Maxim
19.07.2010
448
4
4
Trčka Alex
27.10.2010
454
4
5
Masopust Ondřej
05.07.2013
896
1
6
Karafiát Adam
06.05.2011
896
1
7
Záboj Martin Pavel
16.04.2013
896
1
8
Hanuš Viktor
15.02.2014
896
1
9
Dujka Václav
29.12.2013
896
1
10
Žemlička Oliver
22.12.2014
896
1
11
Kiss Tadeáš
28.06.2012
896
1
12
Mesner Mikuláš
21.02.2014
896
1
21
Schwobová Agáta
13.06.2011
394
4
22
Havránková Tereza
29.11.2011
459
4
23
Svárovská Veronika
03.06.2012
727
1
24
Získalová Rozálie
10.11.2014
727
1
25
Morávková Barbora
08.09.2014
727
1
26
Lukášová Nela
17.04.2012
727
1
27
Lavičková Anna
08.01.2014
727
1

Soupiska TJ Slavoj Chodová Planá

jméno
nar.
BH
1
Čížek Vojtěch
10.09.2010
864
3
2
Hastík Richard
10.09.2010
896
1
3
Pokorný Zdeněk
06.07.2014
896
1
4
Lebeda Roman
11.08.2010
896
1
5
Přibáň František
24.06.2014
896
1
6
Koseček Karel
06.02.2014
896
1
7
Matthews Tommy Ray
26.12.2013
896
1
8
Pecko Samuel
25.09.2014
896
1
21
Fišáková Leona
06.06.2011
727
1
22
Honzíková Nikola
05.05.2011
727
1
23
Ovčačiková Aneta
19.11.2013
727
1