Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
11.5.2024
5
TK Lokomotiva Plzeň C TK Sokolov
6:3
12:8
86:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hrubý Jonáš
1
Krása Štěpán
12
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Veselý Jiří
1
Nedvěd Jan
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Fořtová Eliška
3
Reissmüllerová Hana
4
1:6
2:1
 
13
7
2
1
1
0
4.
Balínová Eliška
3
Martincová Sára
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Michel Théo
1
Maštera Jakub
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Kotlan Radim
1
Plemeník Robin
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
7.
Fořtová Eliška
Balínová Eliška
3
3
Reissmüllerová Hana
Martincová Sára
4
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Hrubý Jonáš
Veselý Jiří
1
1
Krása Štěpán
Maštera Jakub
12
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Michel Théo
Kotlan Radim
1
1
Nedvěd Jan
Plemeník Robin
1
1
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
               
86
73
12
8
6
3

Soupiska TK Lokomotiva Plzeň C

jméno
nar.
BH
1
Řezníček Josef
06.02.2011
896
1
2
Hrubý Jonáš
24.10.2011
896
1
3
Veselý Jiří
28.01.2014
896
1
4
Mertl David
25.06.2014
896
1
5
Michel Théo
09.06.2011
896
1
6
Kotlan Radim
19.02.2010
896
1
7
Trnka Filip
23.02.2010
896
1
8
Kudrnáč Daniel
29.12.2013
896
1
9
Hrubý Matyáš
12.08.2013
896
1
10
Pěchota Miroslav
05.06.2014
896
1
11
Peterka Daniel
09.06.2013
896
1
21
Fořtová Eliška
09.11.2012
670
3
22
Balínová Eliška
15.07.2011
670
3
23
Křížová Alexandria
10.04.2014
727
1
24
Kovaříková Elen
01.09.2013
727
1
25
Kubíková Aneta
26.10.2014
727
1
26
Formánková Justýna
24.03.2014
727
1
27
Švecová Claudia
15.11.2013
727
1
28
Švecová Sofia
15.11.2013
727
1

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Krása Štěpán
22.08.2010
162
12
2
Fiala Štěpán
26.05.2011
896
1
3
Nedvěd Jan
11.03.2012
896
1
4
Maštera Jakub
29.10.2010
896
1
5
Jakobec Karel
14.06.2012
896
1
6
Plemeník Robin
21.12.2010
896
1
7
Nedvěd Jakub
09.05.2014
896
1
8
Blecha Tobiáš
14.01.2014
896
1
21
Reissmüllerová Hana
19.03.2011
371
4
22
Martincová Sára
21.09.2011
727
1
23
Rybová Ellen
12.01.2012
727
1
24
Nečová Anežka
15.05.2014
727
1
25
Martincová Nicol
02.03.2014
727
1
26
Matějková Lillian
10.01.2013
727
1
27
Rybová Vivien
07.11.2014
727
1