Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

36.3.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice
Tisknout
5
0
37:8
75:22
499:278
10
2
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
Tisknout
4
1
36:9
75:24
504:274
9
3
TJ Sokol Stodůlky
Tisknout
2
3
20:25
48:52
407:408
7
4
TGC Kunratice B
Tisknout
2
3
20:25
43:53
340:413
7
5
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
3
14:31
31:65
314:465
7
6
Sokol Petrovice
Tisknout
0
5
8:37
20:76
275:501
5
7
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019
9
TJ Tatran Střešovice Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
5:4
10:11
83:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pugner Adam
1
Kejla Jakub
1
6:1
2:6
6:2
14
9
2
1
1
0
2.
Freiberg Radim
1
Prokůpek Tomáš
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Kluchová Tereza
1
Švejcarová Marie
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Karakolevova Anna Agáta
1
Tichá Julie
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Tůma Šimon
1
Mráz Jakub
1
6:3
5:7
6:2
17
12
2
1
1
0
6.
Tůma Matouš
1
Loucký Mark
1
5:7
6:1
6:1
17
9
2
1
1
0
7.
Töre Vivienne (H)
Tőre Berenica (H)
1
1
Tichá Julie
Douděrová Věra
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Pugner Adam
Freiberg Radim
1
1
Kejla Jakub
Prokůpek Tomáš
1
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
9.
Tůma Šimon
Tůma Matouš
1
1
Mráz Jakub
Loucký Mark
1
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
               
83
94
10
11
5
4

Soupiska TJ Tatran Střešovice

jméno
nar.
BH
1
Pugner Adam
04.07.2008
1083
1
2
Freiberg Radim
25.06.2008
1083
1
3
Tůma Šimon
23.07.2006
1083
1
4
Vrtílka Jakub
10.08.2008
1083
1
5
Tůma Matouš
18.08.2008
1083
1
6
Miča Kryštof
12.07.2006
1083
1
7
Dlouhý Štěpán
06.01.2006
1083
1
8
Cowan Jack
12.01.2007
1083
1
21
Kluchová Tereza
20.08.2006
845
1
22
Jiříčková Anna
21.04.2005
845
1
23
Karakolevova Anna Agáta
30.06.2006
845
1
24
Töre Vivienne (H)
15.07.2005
845
1
25
Tőre Berenica (H)
30.03.2007
845
1

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Švonc Oliver
17.05.2005
1083
1
2
Kejla Jakub
14.04.2008
1083
1
3
Prokůpek Tomáš
03.10.2007
1083
1
4
Ambrož Bruno
25.12.2008
1083
1
5
Roubík Martin
21.07.2009
1083
1
6
Mráz Jakub
17.05.2009
1083
1
7
Loucký Mark
30.03.2009
1083
1
8
Urbánek Jan
09.08.2009
1083
1
9
Prošek Martin
18.02.2009
1083
1
10
Syrový Ondřej
28.12.2009
1083
1
11
Zacharčenko Eugenij
22.08.2009
1083
1
21
Pekárková Irena
25.10.2005
767
3
22
Švejcarová Marie
14.05.2008
845
1
23
Tichá Julie
28.03.2009
845
1
24
Stöhrová Anna
26.09.2005
845
1
25
Pňovská Anna
24.08.2008
845
1
26
Douděrová Věra
23.04.2009
845
1
27
Trojáková Tereza
30.06.2008
845
1