Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A (3+3)

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:16
497:215
10
2
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
1
39:6
78:18
529:216
9
3
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
4
1
23:22
50:46
394:372
9
4
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
4
22:32
50:67
403:468
8
5
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
22:23
46:47
350:370
7
6
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
4
12:33
28:67
272:456
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
0
5
5:40
10:80
167:515
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
02.06.2024
19
TCM Dubeč, z.s. TJ Radlice z.s.
1:8
2:16
37:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Černý Lukáš
3
Langer Ondřej
6
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
2.
Richter Maximilian František
1
Gothard Tobias
6
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Civínová Lucie
3
Lehnerová Nikol
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Dvorská Kateřina
1
Braunová Laura
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Marek Lukáš
1
Rožok Matvej
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
6.
Jarošík Sofia
1
Voplakalová Kristýna
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Černý Lukáš
Richter Maximilian František
3
1
Langer Ondřej
Gothard Tobias
6
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Dvorská Kateřina
Jarošík Sofia
1
1
Lehnerová Nikol
Voplakalová Kristýna
3
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Marek Lukáš
Civínová Lucie
1
3
Rožok Matvej
Braunová Laura
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
37
103
2
16
1
8

Soupiska TCM Dubeč, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Černý Lukáš
23.06.2012
1357
3
2
Pejša Vojtěch
25.08.2012
1094
4
3
Lachmann Matěj
14.11.2012
1155
4
4
Richter Maximilian František
11.02.2013
1623
1
5
Marek Lukáš
05.04.2012
1623
1
6
Cikhart Daniel Oskar
24.08.2014
1623
1
7
Kopecký Tomáš
04.06.2013
1623
1
21
Dobřická Viola
14.06.2012
1081
3
22
Traplová Zuzana
23.07.2013
1161
3
23
Civínová Lucie
03.01.2013
1161
3
24
Dvorská Kateřina
04.01.2013
1230
1
25
Jarošík Sofia
29.04.2014
1230
1
26
Wasserbauerová Sophia
06.08.2013
1230
1
27
Kuncová Anna
18.04.2013
1230
1

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Langer Ondřej
25.11.2012
538
6
2
Gothard Tobias
11.09.2013
511
6
3
Rožok Matvej
02.11.2014
1623
1
21
Lehnerová Nikol
02.05.2013
915
3
22
Valášková Viktorie
03.02.2012
1230
1
23
Braunová Laura
02.04.2013
1230
1
24
Voplakalová Kristýna
19.07.2014
1230
1
25
Růžičková Kristýna
02.02.2014
1230
1