Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A (3+3)

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:16
497:215
10
2
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
1
39:6
78:18
529:216
9
3
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
4
1
23:22
50:46
394:372
9
4
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
4
22:32
50:67
403:468
8
5
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
22:23
46:47
350:370
7
6
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
4
12:33
28:67
272:456
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
0
5
5:40
10:80
167:515
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.05.2024
12
Pála Vízner Tennis z.s. TJ Radlice z.s.
3:6
6:12
60:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kmeť Filip
9
Langer Ondřej
6
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Shenar Max
1
Gothard Tobias
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Kovář Martin
1
Rožok Matvej
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Brůnová Adriana
9
Lehnerová Nikol
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Poborská Rozárie (H)
1
Valášková Viktorie
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Piková Valerie
1
Braunová Laura
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
7.
Satapathy Luca (EU)
Borovský Jiří
4
1
Rožok Matvej
Gothard Tobias
1
6
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Brůnová Adriana
Brůnová Laura
9
1
Lehnerová Nikol
Valášková Viktorie
3
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Poborská Rozárie (H)
Shenar Max
1
1
Langer Ondřej
Braunová Laura
6
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
60
81
6
12
3
6

Soupiska Pála Vízner Tennis z.s.

jméno
nar.
BH
1
Kmeť Filip
28.05.2012
368
9
2
Satapathy Luca (EU)
25.04.2013
1094
4
3
Naumann Joshua
21.02.2012
1623
1
4
Borovský Jiří
04.03.2012
1623
1
5
Shenar Max
28.06.2013
1623
1
6
Netuka Kryštof (H)
10.02.2013
1623
1
7
Diviš Jan
22.05.2013
1623
1
8
Kovář Martin
14.09.2014
1623
1
21
Brůnová Adriana
19.11.2012
294
9
22
Poborská Rozárie (H)
17.08.2014
1230
1
23
Piková Valerie
20.06.2014
1230
1
24
Brůnová Laura
22.09.2014
1230
1

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Langer Ondřej
25.11.2012
538
6
2
Gothard Tobias
11.09.2013
511
6
3
Rožok Matvej
02.11.2014
1623
1
21
Lehnerová Nikol
02.05.2013
915
3
22
Valášková Viktorie
03.02.2012
1230
1
23
Braunová Laura
02.04.2013
1230
1
24
Voplakalová Kristýna
19.07.2014
1230
1
25
Růžičková Kristýna
02.02.2014
1230
1