Datum narození: | 29.01.2013 |
Platnost reg. do: | 01.11.2027 |
Klub: | Sokol Smíchov I. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | Sokol Smíchov I. | 461 (6) | |||
2024-L | Sokol Smíchov I. | 304 (9) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Filipová Nikola | - | Kohoutková Adéla | 6:3, 6:4 |
8>4 | Juránková Karolína | - | Filipová Nikola | 6:1, 6:1 |
získané body: 13 b. |
02.12.2023, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Dolečková, Koudelová | - | Kohoutková, Filipová | 3:6, 6:3, 1:0 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Filipová Nikola | - | Maťunina Emilia | 6:0, 6:0 |
8>4 | Filipová Nikola | - | Zralá Natálie | 6:0, 6:1 |
4>2 | Kolářová Michaela | - | Filipová Nikola | 6:4, 6:0 |
získané body: 14 b. |
09.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Filipová, Zralá | - | Jakoubková, Hošková | 6:1, 7:5 |
2>1 | Kolářová, Slobodová | - | Filipová, Zralá | 6:0, 6:2 |
získané body: 10 b. |
16.12.2023Tenis Club Mokropsy (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Šturmová Lilien | - | Filipová Nikola | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023Tenis Club Mokropsy (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pechová, Forejtková | - | Filipová, Chrástová | 5:7, 7:5, 1:0 (11) |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 13/13 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Holejšovská Julie | - | Filipová Nikola | 6:3, 5:7, 6:1 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 13/13 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Koutník, Novická | - | Chrástová, Filipová | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
12.01.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Horova Johana | - | Filipová Nikola | 2:6, 6:1, 1:0 (3) |
získané body: 0 b. |
12.01.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Filipová, Kohoutková | - | Bezoušková, Šperková | 5:7, 6:4, 1:0 (8) |
4>2 | Forejtková, Haskell | - | Filipová, Kohoutková | 6:2, 3:6, 1:0 (7) |
získané body: 4 b. |
20.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kohoutková Adéla | - | Filipová Nikola | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kohoutková, Filipová | - | Smíšková, Takáčová | 6:3, 6:4 |
4>2 | Plzáková, Podlahová | - | Kohoutková, Filipová | 6:1, 6:3 |
získané body: 7 b. |
27.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Filipová Nikola | - | Ryvolová Sabina | 6:0, 6:1 |
16>8 | Dolanská Kateřina | - | Filipová Nikola | 6:3, 6:2 |
získané body: 9 b. |
27.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bolebruchová, Valová | - | Filipová, Dolanská | 6:3, 4:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Filipová Nikola | - | Schwarzová Kateřina | 6:4, 6:1 |
16>8 | Zedníková Amálie | - | Filipová Nikola | 6:2, 6:1 |
získané body: 9 b. |
17.02.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bínová, Volodina | - | Filipová, Kohoutková | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Filipová Nikola | - | Trnečková Anna | 6:2, 6:3 |
16>8 | Podlahová Anna | - | Filipová Nikola | 6:3, 6:2 |
získané body: 9 b. |
02.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vrbatova, Repšová | - | Filipová, Pucci | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Mladší žáciSK Satalice (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Holejšovská Julie | - | Filipová Nikola | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Mladší žáciSK Satalice (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Filipová Nikola | - | Kubíková Aneta | 6:1, 6:2 |
16>8 | Maršálková Natali | - | Filipová Nikola | 3:6, 6:1, 1:0 (3) |
získané body: 9 b. |
16.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Davis, Bínová | - | Filipová, Kohoutková | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |