Datum narození: | 27.03.2016 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TO Bohemians Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 28.04.2024, TO Bohemians Praha - TCD Donovalská B |
1 |
2. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 05.05.2024, TJ Solidarita Praha 10 - TO Bohemians Praha |
1 |
3. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 12.05.2024, TO Bohemians Praha - TENISCENTRUM HEAD |
1 |
4. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 26.05.2024, SK Aritma Praha B - TO Bohemians Praha |
0 |
5. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 02.06.2024, TO Bohemians Praha - Sokol Dolní Počernice z.s. |
0 |
6. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 16.06.2024, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TO Bohemians Praha |
1 |
7. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 23.06.2024, I.ČLTK Praha C - TO Bohemians Praha |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 28.04.2024, TO Bohemians Praha - TCD Donovalská B |
1 |
2. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 05.05.2024, TJ Solidarita Praha 10 - TO Bohemians Praha |
0 |
3. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 12.05.2024, TO Bohemians Praha - TENISCENTRUM HEAD |
1 |
4. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 26.05.2024, SK Aritma Praha B - TO Bohemians Praha |
1 |
5. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 02.06.2024, TO Bohemians Praha - Sokol Dolní Počernice z.s. |
0 |
6. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 16.06.2024, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TO Bohemians Praha |
1 |
7. | 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana 23.06.2024, I.ČLTK Praha C - TO Bohemians Praha |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
28.04.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TO Bohemians Praha - TCD Donovalská B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Martincová Bára | - | Tázler Ondřej | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TO Bohemians Praha - TCD Donovalská B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Machanová, Martincová | - | Marwan, Vedral | 6:4, 6:3 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TJ Solidarita Praha 10 - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kopecká Tereza | - | Martincová Bára | 2:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TJ Solidarita Praha 10 - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jaroš, Uhlíř | - | Burkovská, Martincová | 7:6, 6:4 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TO Bohemians Praha - TENISCENTRUM HEAD | ||||
---|---|---|---|---|
team | Martincová Bára | - | Buličková Veronika | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TO Bohemians Praha - TENISCENTRUM HEAD | ||||
---|---|---|---|---|
team | Yurin, Martincová | - | Fiedlerová, Buličková | 6:2, 6:2 |
získané body: 1 b. |
26.05.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana SK Aritma Praha B - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Roubal Mikuláš | - | Martincová Bára | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
26.05.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana SK Aritma Praha B - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ježková, Braný | - | Martincová, Burkovská | 6:7, 3:6 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TO Bohemians Praha - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Martincová Bára | - | Hernych Tomáš | 5:7, 6:7 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana TO Bohemians Praha - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Yurin, Martincová | - | Daněček, Hernych | 2:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana LOB S.A. Bohnice, z.s. - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sedláček David | - | Martincová Bára | 3:6, 5:7 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana LOB S.A. Bohnice, z.s. - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Plůcha, Sedláček | - | Voronin, Martincová | 4:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
23.06.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana I.ČLTK Praha C - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ugliano Valeria | - | Martincová Bára | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
23.06.2024, 51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana I.ČLTK Praha C - TO Bohemians Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Michelová, Ugliano | - | Yurin, Martincová | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |