Datum narození: | 21.09.2016 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | SK Véska |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 28.04.2024, SK Véska - Pašťa tenis, z.s. |
2 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 05.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - SK Véska |
2 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 08.05.2024, SK Véska - TK PRECHEZA Přerov o.s. C |
2 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 12.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska |
2 |
5. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 26.05.2024, SK Véska - Sokol Zábřeh |
2 |
6. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 02.06.2024, TK Milo Olomouc - SK Véska |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 10 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 16 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 28.04.2024, SK Véska - Pašťa tenis, z.s. |
1 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 05.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - SK Véska |
1 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 08.05.2024, SK Véska - TK PRECHEZA Přerov o.s. C |
1 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 12.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska |
1 |
5. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 26.05.2024, SK Véska - Sokol Zábřeh |
1 |
6. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 02.06.2024, TK Milo Olomouc - SK Véska |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 6 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 16 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D SK Véska - Pašťa tenis, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hanousek Albert | - | Vogl Tomáš | 6:1 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Hanousek Albert | - | Nantlová Mia | 6:1 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D SK Véska - Pašťa tenis, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hanousek, Semelová | - | Nantlová, Vogl | 6:4 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D Tenisový klub Šternberk, z.s. - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Streck Sebastián | - | Hanousek Albert | 2:6 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Ťažká Sabina | - | Hanousek Albert | 1:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D Tenisový klub Šternberk, z.s. - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ťažká, Minář | - | Hanousek, Semelová | 0:6 |
získané body: 1 b. |
08.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D SK Véska - TK PRECHEZA Přerov o.s. C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hanousek Albert | - | Tšponová Annabela | 6:0 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Hanousek Albert | - | Grebeň David | 6:0 |
získané body: 1 b. |
08.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D SK Véska - TK PRECHEZA Přerov o.s. C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hanousek, Semelová | - | Tšponová, Syptáková | 6:4 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D T.J. Sokol Šumperk - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Havlíček Tomáš | - | Hanousek Albert | 5:7 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Partisch Alex | - | Hanousek Albert | 1:6 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D T.J. Sokol Šumperk - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Havlíček, Partisch | - | Hanousek, Semelová | 0:6 |
získané body: 1 b. |
26.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D SK Véska - Sokol Zábřeh | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hanousek Albert | - | Pospíšil Benjamín | 6:0 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Hanousek Albert | - | Vařeka Mikuláš | 6:0 |
získané body: 1 b. |
26.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D SK Véska - Sokol Zábřeh | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hanousek, Semelová | - | Pospíšil, Vařeka | 6:0 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D TK Milo Olomouc - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šolc Jakub Michal | - | Hanousek Albert | 7:5 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Podzemný Viktor | - | Hanousek Albert | 6:4 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D TK Milo Olomouc - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šolc, Podzemný | - | Hanousek, Semelová | 3:6 |
získané body: 1 b. |