Datum narození: | 21.06.2012 |
Platnost reg. do: | 13.11.2024 |
Klub: | Sokol Dolní Počernice z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 43. 2.třída A (3+3) 12.05.2024, TCM Dubeč, z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. |
3 |
2. | 43. 2.třída A (3+3) 02.06.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Spoje Praha B |
0 |
3. | 43. 2.třída A (3+3) 16.06.2024, Sportcentrum Uhříněves - Sokol Dolní Počernice z.s. |
0 |
4. | 43. 2.třída A (3+3) 23.06.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 43. 2.třída A (3+3) 12.05.2024, TCM Dubeč, z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. |
2 |
2. | 43. 2.třída A (3+3) 02.06.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Spoje Praha B |
0 |
3. | 43. 2.třída A (3+3) 16.06.2024, Sportcentrum Uhříněves - Sokol Dolní Počernice z.s. |
0 |
4. | 43. 2.třída A (3+3) 23.06.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
12.05.2024, 43. 2.třída A (3+3) TCM Dubeč, z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Traplová Zuzana | - | Záhorská Ella | 1:6, 3:6 |
získané body: 3 b. |
12.05.2024, 43. 2.třída A (3+3) TCM Dubeč, z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Traplová, Jarošík | - | Šnajdrová, Záhorská | 5:7, 1:6 |
získané body: 2 b. |
02.06.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Spoje Praha B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Záhorská Ella | - | Vanerová Nela | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Spoje Praha B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bartoníček, Záhorská | - | Matějka, Vanerová | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sportcentrum Uhříněves - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sin Stefania | - | Záhorská Ella | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sportcentrum Uhříněves - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Žahourová, Sin | - | Šnajdrová, Záhorská | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
23.06.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Záhorská Ella | - | Voplakalová Kristýna | 6:3, 6:2 |
získané body: 1 b. |
23.06.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Záhorská, Hernychová | - | Braunová, Voplakalová | 6:3, 7:5 |
získané body: 1 b. |