Datum narození: | 02.03.2012 |
Platnost reg. do: | 21.11.2024 |
Klub: | TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-L | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 400 (6) | |||
2023-Z | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 220 (12) | |||
2023-L | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 156 (12) | |||
2024-Z | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 99 (20) | 443 (4) |
09.12.2023, Klatovy cupSport klub Klatovy (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sovová Matylda | - | Vísnerová Karolína | 6:1, 6:0 |
8>4 | Cenklová Adriana | - | Sovová Matylda | 6:0, 6:0 |
získané body: 10 b. |
09.12.2023, Klatovy cupSport klub Klatovy (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Komárková, Sovová | - | Červená, Svobodová | 6:2, 6:4 |
2>1 | Cenklová, Krajíčková | - | Komárková, Sovová | 6:1, 6:1 |
získané body: 10 b. |
16.12.2023, Pohár TK KročehlavyTK Kročehlavy (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Števová Elena | - | Sovová Matylda | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Pohár TK KročehlavyTK Kročehlavy (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Michálková, Števová | - | Luhanová, Sovová | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sovová Matylda | - | Picková Adéla | 6:4, 6:3 |
8>4 | Drobková Amálie | - | Sovová Matylda | 6:2, 6:2 |
získané body: 10 b. |
29.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Dudlová, Drobková | - | Sovová, Luhanová | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: -/4 | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: -/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hrnčířová, Sirová | - | Luhanová, Sovová | 3:6, 6:4, 10:6 |
získané body: 0 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | 38 |
Jednotlivci celkem | 38/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | 17 |
Jednotlivci celkem | 17/1 |
06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sovová Matylda | - | Taušnerová Eliška | 6:0, 6:1 |
8>4 | Sovová Matylda | - | Řezáčová Ella | 6:1, 6:2 |
4>2 | Cajthamlová Anežka | - | Sovová Matylda | 6:1, 6:0 |
získané body: 38 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sovová, Cunniffe | - | Poláková, Kovaříková | 6:3, 6:2 |
4>2 | Cajthamlová, Jezberová | - | Sovová, Cunniffe | 6:1, 6:0 |
získané body: 17 b. |