Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

19 - IV. třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
7
0
53:10
108:25
719:315
14
2
TK Bohutín, z.s. B
Tisknout
5
1
40:14
83:35
613:401
11
3
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
3
29:34
66:73
565:611
11
4
TK Březnice B
Tisknout
4
2
32:22
67:46
517:449
10
5
TK Hořovice
Tisknout
3
4
32:31
65:65
522:527
10
6
TK Březnice C
Tisknout
2
4
20:34
44:71
435:577
8
7
TJ Višňová
Tisknout
1
5
20:34
48:70
475:559
7
8
Spartak Žebrák B
Tisknout
0
7
8:55
18:114
351:758
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.06.2024 NT 29.06.
27
Sokol Kamýk n.Vlt. B TK Březnice B
3:6
6:13
63:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Balek Vlastimil
1
Punčochář Miroslav
1
6:4
4:6
6:2
16
12
2
1
1
0
2.
Černý Richard
1
Hrudka Miroslav
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Koudelková Žaneta
3
Kymplová Jaroslava
3
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
4.
Balková Michaela
1
Marešová Dana
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Folbrecht Lukáš
1
Hybrant Miloš
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Rotter Martin
1
Doul Tomáš
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Balková Monika
Koudelková Žaneta
3
3
Kymplová Jaroslava
Marešová Dana
3
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Balek Vlastimil
Černý Richard
1
1
Hrudka Miroslav
Hybrant Miloš
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Folbrecht Lukáš
Balek Filip
1
1
Punčochář Miroslav
Doul Tomáš
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
               
63
96
6
13
3
6

Soupiska Sokol Kamýk n.Vlt. B

jméno
nar.
BH
1
Balek Vlastimil
19.05.1977
1029
1
2
Balek Daniel
18.08.1970
1029
1
3
Černý Richard
01.03.1973
1029
1
4
Folbrecht Lukáš
09.11.1978
1029
1
5
Balek Filip
17.06.2000
1029
1
6
Rotter Martin
28.04.1997
1029
1
7
Folbrecht Jan Tobiáš (H)
29.06.2010
1029
1
21
Balková Monika
13.04.2004
875
3
22
Koudelková Žaneta
18.04.2002
875
3
23
Balková Michaela
11.01.1976
927
1

Soupiska TK Březnice B

jméno
nar.
BH
1
Barták Robert
02.04.1967
1029
1
2
Nusl Adam
18.09.1985
1029
1
3
Punčochář Miroslav
14.04.1967
1029
1
4
Hrudka Miroslav
24.12.1977
1029
1
5
Doul Tomáš
17.05.1973
1029
1
6
Hybrant Miloš
16.11.1971
1029
1
7
Hudeček Dan
16.07.1975
1029
1
8
Bambas Stanislav
07.09.1966
1029
1
21
Kymplová Jaroslava
08.02.1971
706
3
22
Vaněčková Martina
03.09.1966
927
1
23
Marešová Dana
21.05.1984
927
1