Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

19 - IV. třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
6
0
44:10
90:25
611:285
12
2
TK Bohutín, z.s. B
Tisknout
5
1
40:14
83:35
613:401
11
3
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
2
26:28
60:60
502:515
10
4
TK Hořovice
Tisknout
3
3
32:22
65:47
492:419
9
5
TK Březnice B
Tisknout
3
2
26:19
54:40
421:386
8
6
TJ Višňová
Tisknout
1
5
20:34
48:70
475:559
7
7
TK Březnice C
Tisknout
1
4
12:33
28:69
328:509
6
8
Spartak Žebrák B
Tisknout
0
6
7:47
16:98
283:651
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
2
TK Březnice B TK Hořovice
5:4
10:8
80:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Punčochář Miroslav
1
Řičánek Michal
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Doul Tomáš
1
Mráček Pavel
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Hybrant Miloš
1
Novotný Lukáš
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Hudeček Dan
1
Jiří Šustr
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Kymplová Jaroslava
3
Stoličná Aneta
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Marešová Dana
1
Šustrová Anna
3
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Doul Tomáš
Hybrant Miloš
1
1
Řičánek Michal
Mráček Pavel
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Punčochář Miroslav
Hudeček Dan
1
1
Novotný Lukáš
Jiří Šustr
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
9.
Kymplová Jaroslava
Marešová Dana
3
1
Stoličná Aneta
Šustrová Anna
3
3
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
80
60
10
8
5
4

Soupiska TK Březnice B

jméno
nar.
BH
1
Barták Robert
02.04.1967
1029
1
2
Nusl Adam
18.09.1985
1029
1
3
Punčochář Miroslav
14.04.1967
1029
1
4
Hrudka Miroslav
24.12.1977
1029
1
5
Doul Tomáš
17.05.1973
1029
1
6
Hybrant Miloš
16.11.1971
1029
1
7
Hudeček Dan
16.07.1975
1029
1
8
Bambas Stanislav
07.09.1966
1029
1
21
Kymplová Jaroslava
08.02.1971
706
3
22
Vaněčková Martina
03.09.1966
927
1
23
Marešová Dana
21.05.1984
927
1

Soupiska TK Hořovice

jméno
nar.
BH
1
Řičánek Michal
09.01.2000
1029
1
2
Kresl Jan (H)
02.02.2000
1029
1
3
Mráček Pavel
21.11.2001
1029
1
4
Peřina Martin
29.08.1994
1029
1
5
Novotný Lukáš
07.08.2007
1029
1
6
Hoker Matyáš
30.12.2005
1029
1
7
Valentini Diego
28.04.2007
1029
1
8
Pislcejk Samuel
09.12.2008
1029
1
9
Jiří Šustr
01.08.1970
1029
1
10
Cuřín Jakub
05.11.2009
1029
1
21
Stoličná Aneta
29.10.2004
773
3
22
Šustrová Anna
14.09.1999
875
3
23
Stoličná Ema
16.09.2008
927
1
24
Zavřelová Eliška
27.08.2007
927
1
25
Balvínová Tereza
13.03.2008
927
1
26
Chvojková Sára
18.08.2007
927
1
27
Plachá Natálie
16.08.2011
927
1