Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Jiřina, spolek
Tisknout
4
0
28:8
59:18
402:215
8
2
TK Čáslav
Tisknout
3
1
21:15
44:38
355:331
7
3
TK PTA Kolín B
Tisknout
3
1
19:17
38:40
296:330
7
4
1.TK Pacov B
Tisknout
2
3
20:25
46:55
432:464
7
5
Sport club Na Zámečku
Tisknout
2
2
19:17
41:41
337:368
6
6
Spartak Průhonice A
Tisknout
2
2
16:20
40:40
324:321
6
7
Wilson tenis centrum z.s.
Tisknout
1
3
13:23
36:46
354:359
5
8
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
5
17:28
38:64
364:476
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
7
Sport club Na Zámečku 1.TK Pacov B
8:1
17:5
119:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pohunek Jaroslav
1
Halama Tomáš
1
6:2
5:7
6:2
17
11
2
1
1
0
2.
Kubice Jan
1
Glücklhorn Adam
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Člupný Marek
1
Kalenda Jan
1
4:6
6:1
6:3
16
10
2
1
1
0
4.
Arnošt Jakub
1
Holub Luboš
1
7:5
2:6
6:7
15
18
1
2
0
1
5.
Kapalová Barbora
1
Vašíčková Nela
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
6.
Bytnarová Barbora
1
Jeřábková Ester
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Pohunek Jaroslav
Člupný Marek
1
1
Halama Tomáš
Kalenda Jan
1
1
3:6
7:5
1:0
11
11
2
1
1
0
8.
Kubice Jan
Arnošt Jakub
1
1
Glücklhorn Adam
Holub Luboš
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Kapalová Barbora
Bytnarová Barbora
1
1
Vašíčková Nela
Jeřábková Ester
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
119
80
17
5
8
1

Soupiska Sport club Na Zámečku

jméno
nar.
BH
1
Pohunek Jaroslav
07.03.1970
1029
1
2
Růžička Jan
16.11.2007
1029
1
3
Kubice Jan
10.04.2002
1029
1
4
Foltánek Jonatán
12.07.2004
1029
1
5
Člupný Marek
28.09.2005
1029
1
6
Arnošt Jakub
25.11.2001
1029
1
7
Budský Šimon
12.09.2006
1029
1
8
Kumsta Filip
06.11.2007
1029
1
21
Kapalová Barbora
25.08.2007
927
1
22
Bytnarová Barbora
24.02.2006
927
1
23
Kapalová Kateřina
12.01.1977
927
1
24
Kočová Radka
07.05.1974
927
1
25
Bytnarová Adéla
20.01.2008
927
1
26
Kapalová Karolína
29.03.2009
927
1

Soupiska 1.TK Pacov B

jméno
nar.
BH
1
Halama Tomáš
07.08.1979
1029
1
2
Glücklhorn Adam
19.09.2004
1029
1
3
Kalenda Jan
11.04.1979
1029
1
4
Orava Tomáš
15.12.2004
1029
1
5
Tuma Matyáš
01.10.2008
1029
1
6
Toppisch Alan
03.11.1977
1029
1
7
Rác Lukáš
17.06.2006
1029
1
8
Vingralčík Michal
09.02.1987
1029
1
9
Vodička Jiří
27.04.1962
1029
1
10
Řehák Vladimír
13.03.1972
1029
1
11
Camrda Pavel
01.10.1978
1029
1
12
Holub Luboš
11.01.1960
1029
1
21
Vedralová Barbora
31.03.1987
927
1
22
Bartošová Anežka
14.03.1999
927
1
23
Bulíčková Lenka
18.04.1971
927
1
24
Svatošová Nikola
01.02.2007
927
1
25
Vašíčková Nela
15.03.2005
927
1
26
Neuschlová Tereza
20.04.2008
927
1
27
Jeřábková Ester
21.07.2008
927
1