Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Jiřina, spolek
Tisknout
4
0
28:8
59:18
402:215
8
2
TK Čáslav
Tisknout
3
1
21:15
44:38
355:331
7
3
TK PTA Kolín B
Tisknout
3
1
19:17
38:40
296:330
7
4
1.TK Pacov B
Tisknout
2
3
20:25
46:55
432:464
7
5
Sport club Na Zámečku
Tisknout
2
2
19:17
41:41
337:368
6
6
Spartak Průhonice A
Tisknout
2
2
16:20
40:40
324:321
6
7
Wilson tenis centrum z.s.
Tisknout
1
3
13:23
36:46
354:359
5
8
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
5
17:28
38:64
364:476
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
3
1.TK Pacov B TK PTA Kolín B
8:1
16:2
102:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Halama Tomáš
1
Rybišár Dan
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Kalenda Jan
1
Vedral Adam
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Vingralčík Michal
1
Vaňouček Roman
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
4.
Řehák Vladimír
1
Staněk Robin
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
5.
Vedralová Barbora
1
Štěpničková Klára
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
6.
Jeřábková Ester
1
Kesnerová Sofie
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
7.
Kalenda Jan
Řehák Vladimír
1
1
Vedral Adam
Staněk Robin
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Halama Tomáš
Vingralčík Michal
1
1
Rybišár Dan
Vaňouček Roman
1
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
9.
Bulíčková Lenka
Vašíčková Nela
1
1
Štěpničková Klára
Kesnerová Sofie
1
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
               
102
52
16
2
8
1

Soupiska 1.TK Pacov B

jméno
nar.
BH
1
Halama Tomáš
07.08.1979
1029
1
2
Glücklhorn Adam
19.09.2004
1029
1
3
Kalenda Jan
11.04.1979
1029
1
4
Orava Tomáš
15.12.2004
1029
1
5
Tuma Matyáš
01.10.2008
1029
1
6
Toppisch Alan
03.11.1977
1029
1
7
Rác Lukáš
17.06.2006
1029
1
8
Vingralčík Michal
09.02.1987
1029
1
9
Vodička Jiří
27.04.1962
1029
1
10
Řehák Vladimír
13.03.1972
1029
1
11
Camrda Pavel
01.10.1978
1029
1
12
Holub Luboš
11.01.1960
1029
1
21
Vedralová Barbora
31.03.1987
927
1
22
Bartošová Anežka
14.03.1999
927
1
23
Bulíčková Lenka
18.04.1971
927
1
24
Svatošová Nikola
01.02.2007
927
1
25
Vašíčková Nela
15.03.2005
927
1
26
Neuschlová Tereza
20.04.2008
927
1
27
Jeřábková Ester
21.07.2008
927
1

Soupiska TK PTA Kolín B

jméno
nar.
BH
1
Rybišár Dan
17.06.1986
1029
1
2
Beneš Jakub
29.09.1992
1029
1
3
Votruba Mário (H)
11.11.1981
1029
1
4
Převrátil Marek
10.09.1977
1029
1
5
Piskač Vít
01.10.1971
1029
1
6
Čadil Patrik
25.01.2000
1029
1
7
Vedral Adam
01.11.2007
1029
1
8
Nezavdal Jaroslav
07.10.2005
1029
1
9
Vaňouček Roman
10.05.1974
1029
1
10
Jiří Kubát
26.01.1978
1029
1
11
Vedral Petr
12.08.1975
1029
1
12
Staněk Robin
03.06.1988
1029
1
21
Štěpničková Klára
11.07.2006
927
1
22
Kesnerová Sofie
09.05.2008
927
1
23
Bošinová Leona
10.03.2008
927
1
24
Hejduková Tereza
25.08.2004
927
1
25
Hejduková Valerie
24.09.2008
927
1